Specjalna akcja ZF Services w roku piłkarskich emocji

17 lutego 2012, 13:10

W marcu 2012 rusza nowa akcja promocyjna „ZF Services Champion 2012” organizowana przez przedstawicielstwo firmy ZF Services w Polsce. Promocja skierowana jest do warsztatów pojazdów osobowych i ciężarowych zaopatrujących się w oryginalne części zamienne marek Lemförder, Sachs oraz ZF Parts. Nagrody związane są z tegorocznymi Mistrzostwami Europy w piłce nożnej.

Piłka Euro 2012

W akcji nagrodzone zostaną warsztaty, które w okresie od 1 marca do 14 maja br. wygenerują największe obroty na produktach znajdujących się ofercie ZF Services w Polsce.

Przedstawiciele warsztatów chcących wziąć udział w akcji, muszą udać się do wybranego importera części zamiennych (lista poniżej) i wypełnić na miejscu pocztówkę zgłoszeniową. W przypadku warsztatów pojazdów osobowych, w zależności od rodzaju nagrody, obrót ten musi wynieść co najmniej 6.000-12.000 zł netto, a w przypadku warsztatów ciężarowych co najmniej 10.000-24.000 zł netto.

Do wygrania m.in. oryginalne koszulki i piłki Reprezentacji Polski w piłce nożnej, torby sportowe oraz inne elementy piłkarskiego oraz kibicowskiego wyposażenia. Z pewnością przydadzą się one podczas pasjonujących rozgrywek, które w czerwcu i lipcu zagoszczą na stadionach w Polsce i Ukrainie.

Czapka Euro 2012

Ogłoszenie zwycięzców akcji nastąpi 25 maja br. Nagrody będą przyznawane do wyczerpania się zapasów. Szczegółowy regulamin akcji można uzyskać w filiach importerów zaangażowanych w akcję: Inter Cars, Inter-Team, Fota, Autos, Opoltrans, PHUP Bronowski, Inter Parts, Auto Euro, Auto-Zatoka.

 

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Moto-Profil oraz LuK, INA i FAG zapraszają do udziału w promocji
Moto-Profil oraz LuK, INA i FAG zapraszają do udziału w promocji

Klienci Moto-Profil, którzy w okresie trwania promocji “kibicuj z nami” dokonają jednorazowego zakupu produktów marek LuK, INA, FAG za kwotę 2000 lub 6000 zł netto, otrzymają nagrody związane z EURO 2012. Do zdobycia są następujące upominki: jednorazowe zakupy za kwotę 6000 zł netto to oficjalna piłka Adidas Tango 12 UEFA EURO 2012 jednorazowe zakupy za […]

Promocja kosmetyków samochodowych w Inter Parts
Promocja kosmetyków samochodowych w Inter Parts

Od 22 lutego Inter Parts premiuje zakupy produktów oferowanych przez firmę Amtra. W promocji do zdobycia jest między innymi myjka ciśnieniowa Black&Decker i grill Severin. Akcja potrwa do 16 kwietnia br. W promocji nagradzane są zakupy produktów poszczególnych marek wchodzących w skład grupy Amtra, według następujących progów: za skumulowane lub jednorazowe zakupy produktów marki WD-40 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!