Rajdowa Strefa Serwisowa Delphi

, 30 września 2011, 12:41

Delphi nagradza swoich dystrybutorów, warsztaty, sklepy motoryzacyjne, oraz klientów kupujących produkty Delphi nową akcją promocyjną. Nagrodą główną jest oficjalny zegarek WRC.

Będąc Oficjalnym Partnerem Technologiczny serii rajdów WRC firma Delphi uruchomiła właśnie promocję – ‘Rajdowa Strefa Serwisowa Delphi’, zlokalizowaną w Internecie na stronie www.delphirallyzone.pl, przeznaczoną dla wszystkich swoich klientów, pozwalającą na przeżycie niezwykłych emocji związanych z najbardziej wymagającą rywalizacją w sportach motorowych – Rajdowymi Samochodowymi Mistrzostwami Świata FIA WRC.  Interaktywna promocja Delphi trwa od połowy września do połowy listopada 2011. Każdego, kto zakupi produkt Delphi do ma możliwość wzięcia udziału w grze o tematyce WRC i wygrania nagród dnia, tygodnia oraz miesiąca. Nagrodą główną za najlepszy rezultat jest oficjalny zegarek WRC marki Edox.

„Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci są pasjonatami sportów samochodowych, a szczególnie serii rajdów WRC”, mówi Piotr Podrazka, marketing manager Delphi Product & Service Solutions w Europie Środkowo-Wschodniej. „Rajdowa Strefa Serwisowa Delphi dostarcza wszystkim klientom Delphi okazję na wejście w rzeczywistość strefy serwisowej WRC, uzyskanie informacji o produktach Delphi i zdobycie wyjątkowych nagród. Uczestnicy mogą poczuć się zupełnie jak w rzeczywistej strefie serwisowej WRC wykonując zadanie w zadanym reżimie czasowym.”

Poprzez rejestrację on-line i wprowadzenie kodu EAN znajdującego się na etykiecie produktu Delphi, uczestnik rozpoczyna grę polegającą odnalezieniu największej liczby produktów Delphi zlokalizowanej w strefie serwisowej WRC w jak najkrótszym czasie. Po zakończeniu gry każdy z uczestników może sprawdzić swój rezultat i swoje miejsce w rankingu.

W celu wzięciu udziału w akcji uczestnicy powinni zakupić produkty Delphi u dystrybutorów firmy. Następnie wchodząc na stronę http:// www.delphirallyzone.pl mogą rozpocząć grę. 

 

Dowiedz się więcej

Nowy katalog amortyzatorów i ich komponentów Delphi na 2011
Nowy katalog amortyzatorów i ich komponentów Delphi na 2011

Firma Delphi ogłosiła, że wprowadza na rynek 142 nowe referencje amortyzatorów i ich komponentów. Nowe numery części to 37 amortyzatorów, 102 sprężyny zawieszenia i 3 zestawy mocowań górnych. Wszystkie te części zostały już uwzględnione w najnowszym Katalogu Amortyzatorów Delphi na rok 2011. „Dodatkowo w celu zwiększenia przejrzystości informacji, zmieniony został układ katalogu, co potwierdza zaangażowanie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!