Nowości MANN-FILTER w ofercie Auto Partner S.A.

7 września 2011, 12:41

W miesiącu sierpniu do oferty Auto Partner S.A. wprowadzonych zostało ponad 60 nowych referencji filtrów MANN FILTER. Obecnie oferta tych markowych filtrów to ponad 2600 indeksów, z czego niemal 2000 jest dostępnych w ciągłej sprzedaży.

Poniżej referencje, które zostały dodane w sierpniu.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Kolejne referencje filtrów MANN-FILTER w AP SA
Kolejne referencje filtrów MANN-FILTER w AP SA

Oferta filtrów MANN-FILTER w Auto Partner S.A. poszerzyła się o kilkaset kolejnych pozycji – obecnie w sieci AP SA dostępnych jest już prawie 1400 referencji dostępnych od ręki. Poszerzenie oferty nastąpiło 15 lutego 2011 roku. W Auto Partner S.A. można znaleźć filtry powietrza, oleju, paliwa i kabinowe marki MANN-FILTER.

Filtry, uszczelki i inne części febi – nowości sierpień 2011
Filtry, uszczelki i inne części febi – nowości sierpień 2011

Firma febi poszerzyła w sierpniu 2011 r. swoją ofertę o kilkadziesiąt nowych referencji, wśród których znajdują się m.in. filtry oleju do pojazdów różnych marek, zestaw rozrządu do Audi A3, uszczelki pokrywy zaworów, przewody płynu chłodniczego, wkłady filtrów paliwa, uszczelki pompy wody, świece zapłonowe, obudowa termostatu do Mercedesów. Marki pojazdów, w których mają zastosowanie nowe części: […]

Wkład filtra kabinowego Mahle/Knecht do Chevroletów
Wkład filtra kabinowego Mahle/Knecht do Chevroletów

W ofercie MAHLE dostępny jest nowy filtr kabinowy LA 624 do samochodów Chevrolet Matiz i Chevrolet Spark. Filtr jest formowany wtryskowo, łamany do montażu. Numery części: 70537698 (MAHLE Original) 70537699 (Knecht)  

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!