Weź głęboki oddech

4 lipca 2019, 8:12

Drogi stają się coraz bardziej zanieczyszczone, a jednocześnie coraz więcej osób pragnie żyć zdrowo – jedząc więcej naturalnej żywności i będąc coraz bardziej aktywnym fizycznie. Co ty i twój warsztat możecie zrobić aby pomóc? Oczyszczając powietrze w kabinie! Najlepiej właśnie teraz, wiosną! Koniec końców, wiosna i lato to pory wzmożonego pylenia – a tym samym – czas na wymianę filtra. Zalecamy skorzystanie z najskuteczniejszego produktu w tej dziedzinie: CareMetix®.

CareMetix® to innowacyjny kabinowy filtr powietrza oferowany przez MAHLE. To nie tylko prawdziwy pożeracz kurzu, sadzy, pyłków bakterii i zarodników pleśni, pochłania on również zapachy i toksyczny azot. CareMetix® zapewnia niezawodną filtrację na dystansie do 15 000 kilometrów.

Możemy zagwarantować takie osiągi dzięki szeroko zakrojonym testom w rzeczywistych warunkach — na ruchliwej, czteropasmowej autostradzie przebiega- jącej bezpośrednio przy centrum badań i rozwoju MAHLE w kotle miasta Stuttgart w Niemczech, wzdłuż świeżo nawożo- nych naturalnie pól oraz w pobliżu stacji uzdatniania ścieków. Rezultat? Filtry CareMetix® pozwalają naprawdę poczuć różnicę!

Wszystkożercy

CareMetix® to prawdziwie innowacyjny kabinowy filtr powietrza. Pożera on pyłki, kurz, sadzę i pleśń i pochłania nieprzyjemne lub przenikliwe zapachy. Filtr CareMetix® jest dostępny pod marką MAHLE i KNECHT FILTER!

Pięciokrotnie skuteczniejszy: innowacyjny CareMetix® z technologią szerokopasmową S5

  1. Wysoce skuteczna warstwa filtra cząstek stałych
  2. Warstwa cząsteczkowa
  3. Syntetyczna warstwa węgla aktywnego
  4. Biofunkcyjna warstwa zawierająca węgiel aktywny
  5. Warstwa ochronna

Więcej informacji o CareMetix® znajdziesz na stronie: caremetix.mahle.com

Artykuł sponsorowany MAHLE

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Jakub m, 4 lipca 2019, 10:43 0 0

Dosyć dobrze podane, mój ojciec pracuje jako mechanik od 10 lat i robi kolo 5-7k, oczywiście wyplata nie jest stała ani od ilości godzin ttlko od przemiłu samochodów.

Odpowiedz