Nagrody po targach Profi Auto Show

17 sierpnia 2011, 11:41

Podczas tegorocznych targów Profi Auto Show firma febi przeprowadziła konkurs pod nazwą „Dopasuj części febi”. Po wyłonieniu zwycięzców tego quizu nadal nie udało się skontaktować ze zwycięzcą nagrody głównej, którą jest mobilny tester zawieszenia.

Zabawa zorganizowana przez febi polegała na tym, aby uczestnik na Ipadzie w jak najkrótszym czasie wskazał miejsce wybranych części w aucie.
Przez dwa dni w konkursie wzięło udział ponad 900 osób. Pod koniec drugiego dnia targów ogłoszono wyniki i prawie wszystkie nagrody wręczono osobiście po targach. Nagrody zostały przekazane zwycięzcom przez Magdalenę Kowalską z firmy febi.

Właścicielem trzeciej nagrody – torby podróżnej został Pan Tomasz Górski z firmy Auto-Mark z Łodzi. Pan Tomasz uporał się z konkursem w czasie 0:05.80.

Drugie miejsce przypadło Panu Markowi Kazuskowi z firmy Motomark z Lubina.
Czasem 0:05.18 Pan Marek wywalczył sobie zestaw narzędzi Klann do ustawienia rozrządów silników diesla.

Zwycięzcą całego konkursu został pan Patryk Wosztal z czasem 0:04.48, który jednak do tej pory nie zgłosił się po odbiór nagrody. Nagroda wciąż czeka.

Jeśli Pan Patryk jest zainteresowany wygraną, proszony jest o kontakt z firmą febi z Magdaleną Kowalską  (tel. 22 403 47 29). Pani Magdalena czeka na kontakt do końca września.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!