Światła do jazdy dziennej Helli tańsze w wakacje

1 lipca 2011, 14:43

Hella przygotowała wakacyjną promocję cenową świateł do jazdy dziennej dla swoich dystrybutorów – od 1 lipca do 30 września cały asortyment świateł dziennych będzie dostępny w promocyjnych cenach.

Promocją jest objętych 25 pozycji asortymentowych, w tym uniwersalne światła diodowe, uniwersalne światła żarówkowe oraz lampy dedykowane do wybranych modeli samochodów.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Nowe żarówki Philips
Nowe żarówki Philips

Philips oferuje dwie nowe żarówki – LongLife EcoVision oraz VisionPlus. Pierwsza z nich ma aż 4-krotnie dłuższą żywotność w porównaniu ze zwykłą żarówką. Model VisionPlus zwiększa komfort i bezpieczeństwo, zapewniając 60% więcej światła na drodze. Z LongLife EcoVision przejedziesz nawet do 100 tys. kilometrów, bez konieczności ich wymiany. Swoją wyjątkową trwałość zawdzięczają grubszej i wzmocnionej skrętce […]

Promocja żarówek i świateł Philips w Inter Parts
Promocja żarówek i świateł Philips w Inter Parts

Od 16 sierpnia 2011 r. w Inter Parts trwa promocja wybranych żarówek halogenowych Blue Vision Ultra, X-treme Vision oraz świateł do jazdy dziennej DRL. Do każdego opakowania żarówek halogenowych dołączany jest zapach samochodowy z kolekcji Inter Parts Rally Team, a przy zakupie dwóch kompletów świateł do jazdy dziennej nagrodą jest lampa warsztatowa Titanium KH-8603A za […]

Hella oferuje szeroką paletę produktową świateł do jazdy dziennej
Hella oferuje szeroką paletę produktową świateł do jazdy dziennej

Hella oferuje najszerszą na rynku paletę akcesoryjnych świateł do jazdy dziennej, zarówno uniwersalnych, jak i przystosowanych do wybranych modeli aut, zasilanych żarówkami, jak i innowacyjnymi diodami LED. Fot. Wybrane modele świateł do jazdy firmy Hella Najnowsze światła dzienne diodowe Helli, to LEDayFlex. To pierwsze na świecie światła dzienne, które można instalować w „elastyczny” sposób. Owe […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 4 lipca 2011, 13:23 0 0

jak na rower te światła

Odpowiedz

Anonim, 5 lipca 2011, 9:38 0 0

no to fakt... czy ktoś to u was kupuje? bo ja raczej nie widzę większego zainteresowania... i nie wiem czy obniżenie ceny coś tu pomoże..

Odpowiedz

Anonim, 7 lipca 2011, 9:37 0 0

A ja widzę sens i zamontuję.
Jakby przyszło komuś jeździć co roku do serwisu na wymianę żarówki to łatwo można policzyć jak szybko sie zwróci taki zakup.

Odpowiedz

Anonim, 7 lipca 2011, 10:56 0 0

Profesjonalne zastawy świateł do jazdy dziennej (mocowania+przewody+instrukcja) - na pewno nie najtańsze, ale z homologacją i gwarancją. Kiedy w końcu patrole drogówki i panowie w SKP zaczną weryfikować pomysły naszych domorosłych "mechaników" i miłośników "tuningu"?

Odpowiedz

Anonim, 7 lipca 2011, 21:01 0 0

w Suderze zestawy firmy WAŚ sprzedają się dobrze a i dużo ludzi o nie pyta, mówię tu o kierowcach ciężarówek

Odpowiedz

Anonim, 7 lipca 2011, 21:31 0 0

www.swiatladzienne.pl

Odpowiedz