Zestawy głośnomówiące firmy Valeo

17 sierpnia 2004, 0:00

Valeo wprowadza na rynek bezprzewodowe zestawy głośnomówiące wykorzystujące technologię Bluetooth.
Valeo, wprowadza na rynek dwa rodzaje bezprzewodowych zestawów głosnomówiących.
Zestawy Valeo zostały przygotowane aby pomóc kierowcy bezpiecznie korzystać z telefonu w czasie prowadzenia pojazdu. Valeo oferuje dwa typy zestawów: mocowany na stałe oraz zestaw przenośny podłączany do gniazda zapalniczki samochodowej w każdym typie pojazdu.
W obydwu przypadkach ten sam zestaw może być użyty przez różnych użytkowników, korzystających z różnych typów aparatów komórkowych wyposażonych w technologie Bluetooth.
Bezprzewodowe zestawy głośnomówiące Valeo wykorzystują technologię Bluetooth co oznacza, że kierowca może trzymać swój telefon w kieszeni, bagażu lub schowku samochodowym a w momencie uruchomienia samochodu urządzenie samoistnie nawiązuje połączenie z telefonem komórkowym. Ponieważ obydwa typy zestawów działają poprzez rozpoznanie głosu aby rozpocząć rozmowę wystarczy wcisnąć przycisk lub użyć funkcji wybierania głosowego (nawet jeżeli telefon nie jest wyposażony w taką funkcję) .
Zestaw głośnowówiący Valeo „Plug-in”
Lekkie i niewielkich rozmiarów urządzenie podłącza się do gniazda zapalniczki samochodowej. Zestaw umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych poprzez mikrofon zewnętrzny. Podręczne urządzenie może być przenoszone z jednego samochodu do drugiego.
Zestaw Valeo „Install”.
Zestaw wymagający montażu, w momencie otrzymania rozmowy telefonicznej automatycznie wycisza radioodbiornik. Rozmowa jest przekazywana poprzez głośniki samochodowe, co zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!