Nowy katalog MANN-FILTER 2/2004 na CD-romie

, 8 czerwca 2004, 0:00

Firma MANN+HUMMEL wprowadziła nowy katalog MANN-FILTER 2.
Nowy Katalog MANN-FILTER dla samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych i rolniczych oraz dla motocykli został uzupełniony o 90 nowych typów filtrów i tym samym oferuje blisko 100 tysięcy możliwych aplikacji filtrów.
Nowy interaktywny Katalog MANN-FILTER 2 zawiera dodatkowo dalsze informacje serwisowe dla handlu i warsztatu.
MANN+HUMMEL rozbudowuje tym interaktywnym katalogiem swoje usługi serwisowe na rynku części zamiennych.
Podanie wymiarów lub innych wielkości technicznych pozwala dopasować odpowiednią aplikację filtra marki MANN-FILTER.
Dodatkowo CD-rom zawiera wskazówki i praktyczne instrukcje montażu i wymiany filtrów kabinowych oraz przejrzyste animacje dotyczące działania filtrów paliwa, powietrza i oleju oraz filtrów kabinowych. Interaktywny katalog MANN-FILTER jest zbiorem ważnych informacji, które mogą być wykorzystywane w rozmowach z klientami.
Łącznie w katalogu MANN-FILTER 2 na CD-romie ujętych zostało  ponad 2400 filtrów. Katalog MANN-FILTER należy do standardowych narzędzi handlu częściami zamiennymi.
Oferta MANN-FILTER do samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów pokrywa ponad 85% rynku europejskiego, a w przypadku niektórych szczególnie ważnych rynków sięga nawet 100%. Wszystkie filtry są do dyspozycji w jakości wyposażenia fabrycznego.
Katalog MANN-FILTER dostępny jest na stronie internetowej www.mann-filter.com .
Katalog internetowy jest systematycznie, co dwa tygodnie uzupełniany o nowe filtry i jest jedynym źródłem najbardziej aktualnych informacji.
Nowy interaktywny katalog MANN-FILTER 2 na CD-romie, będzie do dyspozycji warsztatów i dystrybutorów części począwszy od połowy czerwca bieżącego roku poprzez autoryzowanych partnerów firmy MANN+HUMMEL w Polsce.
Jednocześnie przedstawicielstwo firmy MANN+HUMMEL przypomina, że rozpoczął się już ostatni miesiąc trwania promocji na produkty MANN-FILTER.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!