Delphi Technologies Aftermarket kontynuuje współpracę z Kajetanem Kajetanowiczem

14 czerwca 2018, 13:45

Delphi Technologies Aftermarket kontynuuje współpracę z trzykrotnym zwycięzcą Rajdowych Mistrzostw Europy – Kajetanem Kajetanowiczem, wspierając start sportowca w Rajdowych Mistrzostwach Świata

Partnerstwo daje unikatową możliwość szerokiej prezentacji nowej marki firmy Delphi Technologies na rynku części zamiennych.

Firma Delphi Technologies Aftermarket pragnie poinformować o kontynuacji owocnej współpracy z polskim rajdowcem – Kajetanem Kajetanowiczem. W roku 2017 Kajetanowicz po raz pierwszy w historii otrzymał tytuł Rajdowego Mistrza Europy (ERC) trzeci raz z rzędu, ugruntowując tym samym swoją pozycję jako jednego z najlepszych kierowców rajdowych Europy. W tym roku Kajetanowicz chciałby powtórzyć ten sukces, tym razem na skalę światową, uczestnicząc w Rajdowych Mistrzostwach Świata (WRC). Dzięki współpracy partnerskiej z Kajetanem Kajetanowiczem, firma Delphi Technologies będzie miała szansę zaprezentować się na arenie międzynarodowej ze swoją odmienioną marką, a także szerokim asortymentem produktów i usług.

– WRC to rajdowa seria najbardziej wymagających sportów motorowych na świecie, więc jesteśmy naprawdę zachwyceni, że Kajetan zagwarantował sobie miejsce w tym prestiżowym serialu – powiedział Neil Fryer, wiceprezes ds. marketingu firmy Delphi Technologies Aftermarket. – Jego determinacja do walki na najwyższym poziomie świetnie odwzorowuje naszą postawę. To coś, do czego dążymy każdego dnia w każdym realizowanym projekcie. Dlatego też jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy wybrać się w tę podróż razem z Kajetanem.

– Od zawsze marzyłem o startach w lidze WRC – dodał Kajetan Kajetanowicz. – Niełatwa rywalizacja w ERC dała nam wiele cennych doświadczeń, ale to start w WRC, będzie jednym z największych wyzwań w mojej dotychczasowej karierze. Współpraca z Delphi Technologies, jako partnerem, dla którego samochody i ich osiągi są tak samo ważne jak dla mnie, będzie z pewnością stanowiła ogromną zaletę. Ponowne wsparcie z ich strony sprawiło, że moje marzenie o WRC stało się rzeczywistością.

Dwustronna współpraca partnerska daje firmie Delphi Technologies dostęp do nieocenionego kreowania swojej marki i uzyskania praw marketingowych na cały sezon, włączając w to umieszczenie swojego logo na samochodzie rajdowym, Fordzie Fiesta R5 dostarczonym przez M-Sport Polska przy współpracy z zespołem LOTOS Rally Team. Logo zostanie również umieszczone na kombinezonie rajdowym Kajetanowicza i jego pilota, Macieja Szczepaniaka. Nowe oblicze marki Delphi uzyska znaczący zasięg medialny w trakcie serialu WRC, którego publiczność w sezonie 2017 przekroczyła 850 milionów widzów, a liczba wyświetleń wideo przekroczyła 25 milionów. Logo Delphi Technologies zostanie ponadto umieszczone na stronie Kajetana Kajetanowicza, w mediach, a także na kanałach społecznościowych, które w tej chwili śledzi blisko 120 000 osób.

Podczas Rajdowych Mistrzostw Świata organizowanych przez Międzynarodową Federację Samochodową (FIA), kierowcy wsiądą w swoje pojazdy i zmierzą się ze sobą podczas czterodniowych rajdów w najtrudniejszych i najbardziej zróżnicowanych warunkach drogowych na całym świecie. W roku 2018 kierowcy będą rywalizować w rajdach, które odbędą się w 13-stu krajach Europy, Ameryki Środkowej i Południowej, a także Austrazji. Kajetanowicz rozpocznie sezon WRC od startu w Rajdzie Sardynii (Włochy), który odbędzie się w dniach 7-10 czerwca 2018 r.

Aby uzyskać więcej informacji o Delphi, odwiedź stronę delphiautoparts.com

Aby uzyskać więcej informacji o Kajetanie Kajetanowiczu, odwiedź stronę kajto.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!