Zmiany w strukturach firmy Bosal

22 marca 2018, 8:54

Firma Bosal sprzedała część jednej ze swoich dywizji. W związku z tym od pierwszego kwietnia nie będzie już dystrybutorem haków holowniczych, ani żadnych innych produktów z tej grupy asortymentowej.

Firma pozostanie obecna w Polsce w niezmienionej formie, ale skupi się wyłącznie na dystrybucji elementów układu wydechowego Bosal.

Bosal International podpisał umowę z firmą Tower Brook Capital Partners, na podstawie której nowy inwestor stał się właścicielem dywizji Automotive Carriers and Protection System, odpowiedzialnej za segment zaczepów kulowych i akcesoriów z nimi związanych.

W związku z tym, że Bosal Polska od 1 kwietnia 2018 r. nie będzie już dystrybutorem haków holowniczych ani żadnych innych produktów należących do tej grupy, wszystkie nie zrealizowane do tej daty zamówienia zostaną zamknięte. Nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądała sieć dystrybucji produktów w rękach nowego właściciela.

– Sfinalizowanie kontraktu to dla firmy Bosal bardzo dobra wiadomość oraz krok w kierunku dalszego umacniania swojej pozycji na rynku układów wydechowych, zarówno w aspekcie finansowym jak również operacyjnym, a także możliwość dalszego dążenia do zapewnienia firmie stabilnej przewagi konkurencyjnej – napisał Rafał Dąbek, Key Account Director Poland and Baltic States w oficjalnym komunikacie firmy Bosal.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!