Opona Roadhawk od Firestone

6 lipca 2017, 11:17

Już jest! Zupełnie nowa opona Roadhawk. To szósty produkt wprowadzony do sprzedaży w ciągu trzech i pół roku, mijających od decyzji Bridgestone o inwestycji w markę Firestone. Zgodnie z obietnicą rewitalizacja amerykańskiej marki to nie tylko rozwój produktów, ale również jej aktywacja na rynku europejskim.

Roadhawk to opona dla każdego. Po szczegółowym badaniu rynku stało się jasne, że kierowcy chcą opony charakteryzującej się długą żywotnością. Konsumenci potrzebują opon turystycznych, na których można polegać i z którymi będą się czuć bezpiecznie, wyruszając w długie trasy, ale także wygodnie poruszając się w warunkach miejskich korków.

Opona Firestone Roadhawk została skonstruowana tak, by zapewnić dłuższą żywotność. Niezależne testy jednej z największych firm certyfikacyjnych na świecie, TÜV SÜD, wykazały, że przewyższa ona swoich konkurentów w warunkach jazdy na mokrej nawierzchni nawet o przebieg rzędu 20.000 km.

Z unikalnym wzorem bieżnika i specjalnie opracowaną mieszanką gumy Roadhawk firmy Firestone otrzymała najwyższą ocenę „A” w kategorii przyczepności na europejskiej etykiecie opony.

Najwyższa skuteczność hamowania na suchej nawierzchni

Niezależne testy TÜV SÜD potwierdziły, że opona Roadhawk uzyskuje również najwyższe osiągi w klasie skuteczności hamowania na suchej nawierzchni1 – z odcinkami hamowania do 3 metrów krótszymi niż opony konkurencji. Lekka osnowa opony pozwala na uzyskanie niskich oporów toczenia, co z kolei redukuje zużycie paliwa.

Opona, na którą możesz liczyć

Jak mówi Thierry Jupsin, Director of Brands Marketing w Bridgestone Europe:
– Na oponę Roadhawk firmy Firestone zawsze możesz liczyć, jest jak najlepszy przyjaciel. I jak w przypadku przyjaźni, zaufanie do niej powinno trwać jak najdłużej. Właśnie tak została zaprojektowana.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!