Linie produktów Castrol w ofercie Inter Cars S.A.

14 września 2006, 0:00

W Inter Cars S.A dostępne są trzy linie produktów Castrol:
– Edge
– Magnatec
– GTX High Mileage <>

EDGE
Castrol Edge to zupełnie nowa linia olejów syntetycznych z najwyższej półki. To najlepsze produkty Castrol, w których zawarta została cała wiedza tej firmy o olejach.
Castrol Edge został zaprojektowany jako w pełni syntetyczna formuła dla wymagających kierowców, którzy kochają samochody i chcą się cieszyć bezproblemową i pełną wrażeń jazdą.
Castrol Edge to kompletna linia produktów dostosowana do różnych potrzeb.
]1L[
Edge – najlepsza technologia z najlepszymi dopuszczeniami
Edge Sport – technologia najlepszych osiągnięć silników sportowych
Edge Diesel – technologia najlepszych osiągnięć silników diesla <>

MAGNATEC
Linia produktów Magnatec to pełna gama olejów zawierających formułę inteligentnych molekuł, która sprawia, że samochód pozostaje w doskonałej kondycji na dłużej. Produkt przeznaczony dla osób, które są w stanie zapłacić więcej, aby być pewnym że ich samochód pozostanie na dłużej w doskonałej formie.
]2P[
Castrol Magnatec to kompletna linia produktów dostosowana do różnych potrzeb. To produkty dające pełną ochronę już od momentu rozruchu silnika.
Z porfolio Castrol znika produkt GTX 3 Protection i zostaje zastąpiony produktem Magnatec 15W-40.
Dotychczasowy produkt Magnatec 5W-30 będzie dostępny w nowej linii Castrol Edge.

GTX HIGH MILEAGE i MOTOR OIL
]3L[
Castrol GTX High Mileage to nowoczesny olej mineralny, który został opracowany specjalnie dla silników z dużym przebiegiem. To płynna technologia, która chroni silnik przed nadmiernym zużyciem i przedłuża jego żywotność. Produkt przeznaczony dla osób, dla których ważne jest utrzymanie samochodu w jak najlepszej kondycji.
Mineralny, wielosezonowy olej silnikowy o powszechnym zastosowaniu. Przeznaczony do samochodów osobowych z wolnossącymi silnikami benzynowymi i wolnossącymi silnikami wysokoprężnymi. Produkt przeznaczony dla osób, dla których ważna jest cena oraz zaufanie do marki.

Więcej informacji na stronie: http://www.intercars.com.pl

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!