Regeneracja na poziomie – Remy na Automechanice

26 września 2016, 11:14

Firma Remy specjalizuje się w regeneracji części. Na swoim stoisku zaprezentowała topowe produkty poddane procesowi regeneracji, na które oferowana jest gwarancja – w niektórych przypadkach sięgająca nawet 5 lat.

Targową ekspozycję firmy Remy zdobiły głównie regenerowane alternatory i rozruszniki, od niedawna dostępne w nowych opakowaniach.

– „Na każdym opakowaniu znajduje się symbol informujący od tym, z której linii pochodzi produkt. Produkty linii Gold to części regenerowane tylko wyselekcjonowanych producentów. Są to najlepsze części, jakie znajdują się w naszej ofercie i z pełną odpowiedzialnością dajemy na nie 5 lat gwarancji. Linia Smart jest z kolei objęta 24-miesięczną gwarancją, regeneracja oraz testowanie odbywa się tu zgodnie z naszymi wewnętrznymi procedurami. Szczególnie eksponowaną dziś grupą produktów jest linia Remanufactured, oznaczona zielonym symbolem. To nasza nowa strategia dla lekkich rozruszników i alternatorów. Są to części, przy których regeneracji szczególnie zadbano o oszczędność energii i naturalnych surowców. Dla tych części posiadamy sprawnie działający system depozytu rdzeni. Regeneracja jest w pełni zgodna ze standardami OE." – powiedział nam Filip Van Goethem, manager sprzedaży Remy Automotive Europe.

Produkty z linii Remanufactured są objęte 3-letnią gwarancją.

Remy regeneruje także m.in. zaciski hamulcowe.

Dowiedz się więcej

Remy Automotive Europe – Regenerator Roku 2011
Remy Automotive Europe – Regenerator Roku 2011

Remy Automotive Europe BVBA została uhonorowana Nagrodą dla Firmy Regenerującej Roku 2011 przyznaną przez ReMaTecNews podczas niedawnych targów międzynarodowych, które odbyły się w Holandii. Nagroda ta, ustanowiona w 2005 r., przyznawana jest osobie fizycznej lub firmie, która w sposób szczególny przyczyniła się do rozwoju branży regeneracji artykułów motoryzacyjnych. Podczas ceremonii firmę Remy Automotive Europe reprezentował […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!