NORFI na Automechanice 2016

9 września 2016, 13:06

Podczas tegorocznej edycji międzynarodowych targów Automechanika we Frankfurcie, firma NORFI Polska wraz z NORFI Absaugtechnik GmbH, zaprezentowała sztandarowe modele szynowych wyciągów spalin, takie jak ALU 150 i TECHNORAIL w wersjach standardowych oraz poszerzonych.

Odwiedzenie stoiska NORFI było dobrą okazją do przyjrzenia się bliżej oferowanym produktom od strony technicznej jak również poznać różnice między poszczególnymi modelami urządzeń z grupy produktów służących do eliminacji spalin z pomieszczeń zamkniętych.

Oprócz urządzeń, można było zobaczyć liczne akcesoria ulepszające funkcjonowanie każdego wyciągu spalin NORFI, w tym węże o zwiększonej odporności temperaturowej czy ssawki do pojazdów osobowych i ciężarowych z silnikami EURO 5 oraz EURO 6.

Nowością był przemysłowy układ ładowania akumulatorów, który również zostanie zaprezentowany na stoisku firmowym.

NORFI Polska wraz z NORFI Absaugtechnik wystawli  się w: Hali 8, poziom 0, stoisko F80. Targi odbędą się w dniach od 13 do 17 września 2016

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Wyciągi spalin NORFI w niższej cenie dla uczestników konkursu „Warsztat Roku 2016”
Wyciągi spalin NORFI w niższej cenie dla uczestników konkursu „Warsztat Roku 2016”

Każdy warsztat, który zgłosił swój udział w konkursie „Warsztat Roku 2016” może zakupić w promocyjnej cenie dowolny wyciąg spalin z oferty NORFI Promocję zorganizowano z okazji otrzymania przez NORFI Polska tytułu partnera konkursu „Warsztat Roku 2016” organizowanego przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych. Dla uczestników konkursu korzyści są podwójne, z jednej strony to dobra […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!