Wyciągi spalin NORFI w niższej cenie dla uczestników konkursu „Warsztat Roku 2016”

30 września 2016, 10:59

Każdy warsztat, który zgłosił swój udział w konkursie „Warsztat Roku 2016” może zakupić w promocyjnej cenie dowolny wyciąg spalin z oferty NORFI

Promocję zorganizowano z okazji otrzymania przez NORFI Polska tytułu partnera konkursu „Warsztat Roku 2016” organizowanego przez Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych.

Dla uczestników konkursu korzyści są podwójne, z jednej strony to dobra okazja, by uzupełnić braki w wyposażeniu warsztatu przed sezonem grzewczym. Z drugiej możliwość zdobycia dodatkowych punktów podczas kolejnego etapu konkursu przeprowadzającego już w warsztacie uczestnika.

Jak wyjaśnia Jędrzej Siwek z NORFI Polska  – Postanowiliśmy zostać partnerem projektu Warsztat Roku 2016, gdyż jesteśmy przekonani, że zaproponowana przez SDCM forma konkursowa jest znakomitym sposobem na stworzenie dogodnych warunków sprzyjających rozwojowi warsztatów samochodowych. Z naszej perspektywy to jest niezwykle istotne, że wyciągi spalin stanowią jeden z punktów podlegających konkursowej weryfikacji.

Promocja potrwa do końca października br. Warsztaty zainteresowane skorzystaniem z promocji NORFI Polska są proszone o kontakt z biurem pod numerem telefonu 32 495 87 87 lub mailowo pisząc na adres info@norfi.pl.
 

Dowiedz się więcej

NORFI na Automechanice 2016
NORFI na Automechanice 2016

Podczas tegorocznej edycji międzynarodowych targów Automechanika we Frankfurcie, firma NORFI Polska wraz z NORFI Absaugtechnik GmbH, zaprezentowała sztandarowe modele szynowych wyciągów spalin, takie jak ALU 150 i TECHNORAIL w wersjach standardowych oraz poszerzonych. Odwiedzenie stoiska NORFI było dobrą okazją do przyjrzenia się bliżej oferowanym produktom od strony technicznej jak również poznać różnice między poszczególnymi modelami […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Gregory, 7 kwietnia 2017, 10:09 0 0

miałem kiedyś, ale jakoś specjalnie nie byłem zadowolony. ostatnio zakupiłem wyciąg spalin od nortec, bo mam montażownice i wyważarkę od nich i jestem zadowolony to stwierdziłem, ze z wyciągiem będzie podobnie i nie zawiodłem się. pierwsza klasa urządzenia.

Odpowiedz