5 powodów, dla których warto odwiedzić stoisko Brembo na targach Automechanika Frankfurt

20 lipca 2016, 13:51

Najważniejsze spotkanie wszystkich dostawców aftermarketu jest tuż tuż. W dniach od 13 do 17 września bramy targów frankfurckich zostaną otwarte dla 5000 wystawców z ponad 70 krajów. Oczekuje się, że ponad 578 000 m2 powierzchni wystawienniczej i 10 pawilonów przyciągnie rekordową liczbę zwiedzających. Stand Brembo każdorazowo wyróżnia się atrakcyjnym designem i innowacyjną aranżacją przestrzeni zapewniającą lepszą ekspozycję produktów, czym przyciąga uwagę zwiedzających. W tym roku na stoisku Brembo zaprezentowanych zostanie 5 nowości.

1. XTRA
Po raz pierwszy nowa gama tarcz wierconych Xtra pojawi się w Niemczech. Na stoisku pokazanych będzie kilka przykładowych egzemplarzy z nowej gamy produktów Brembo dla aftermarketu. Pod kątem nowej gamy wierconych tarcz hamulcowych Xtra Brembo opracowało i wykonało specjalne wiercenie, które łączy przyciągającą wzrok estetykę – uzupełnioną ekskluzywną powłoką UV – ze znakomitym i skutecznym działaniem w każdych warunkach hamowania, tak aby podkreślić styl jazdy prawdziwych pasjonatów.
 

2. NOWOŚCI NA RYNKU
Obok tarcz z lakierem UV, PVT plus, klocków hamulcowych, bębnów i szczęk oraz elementów hydrauliki, sporo uwagi zajmą również dwa najnowsze produkty z gamy AM. Nowa gama zacisków regenerowanych z ponad czteroma tysiącami kompatybilnych kodów, pokrywających 95% floty oraz płyn hamulcowy (DOT 4, DOT 4.1LV, i DOT 5.1), charakteryzujący się zmniejszoną lepkością i wyższą temperaturą wrzenia.
 

3. ORYGINALNE BREMBO
Nikt nie robi ich tak jak Brembo, chociaż wielu próbuje je imitować czy nawet umieszczać na swoich produktach logo Brembo. Specjalny system przeciwpodróbkowy opracowany został również dla tarcz i klocków, które Brembo sprzedaje na rynku aftermarketu. Począwszy od nadchodzącej zimy na pudełku Brembo, gdzie umieszczone będą zdjęcia twarzy pracowników Brembo, znajdzie się niepowtarzalny i niemożliwy do odtworzenia hologram Brembo. Dodatkowo, prawdziwy produkt aftermarketowy będzie możliwy do ropoznania dzięki wydrukowanemu na etykiecie kodowi QR, który natychmiast potwierdzi autentyczność produktu.
 

4. BREMBOPARTS.COM
Strona firmy Brembo ze zmienioną szatą graficzną zachwyca na nowo. Z liczbą ponad 700 000 unikalnych użytkowników rocznie i 40% ponownych odwiedzin, strona www.bremboparts.com stanowi punkt odniesienia dla specjalistów od hamulców oraz kierowców poszukujących produktów dobrej jakości i ufających marce Brembo. W zależności od rodzaju zastosowania, na stronie wyświetlane są wszystkie produkty dostępne w szerokiej gamie Brembo: od tarcz po płyn hamulcowy, od klocków po regenerowane zaciski, od bębnów po elementy hydrauliczne układu hamulcowego i sprzęgła. Wszystko to zapewni autu specjalista od układów hamulcowych.
 

5. FINAŁ Z WIELKIM HUKIEM
W sobotę każdy kto, zrobi zdjęcie na stoisku Brembo z hasztagiem #Brembolovers i umieści je na Facebooku, otrzyma natychmiast gadżet Brembo i weźmie udział w losowaniu plecaka Brembo, który zostanie wysłany autorowi najlepszego zdjęcia!


Brembo będzie się prezentować w pawilonie 3, na stoisku D21.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!