20 tys. osób odwiedziło BMW Proline Tour 2016

19 lipca 2016, 8:30

Firma Profix, właściciel marki Proline, wraz z BMW Sikora Motorsport, zrealizowała serię imprez BMW Proline Tour 2016, promującą markę Proline oraz jej współpracę z teamem wyścigowym BMW Sikora Motorsport.

Prezentacja rozwiązań Proline oraz BMW była możliwa dzięki ekspozycyjnej ciężarówce BMW Proline. Uczestnicy spotkań mogli zobaczyć m. in. wyścigowy motocykl BMW S 1000RR, na którym Ireneusz Sikora startuje w zawodach.

 

Odwiedzający mieli szansę zapoznać się z szeroko prezentowanym asortymentem narzędzi ręcznych Proline oraz porozmawiać i wymienić doświadczenia ze specjalistami firmy. Wydarzenie miało charakter cykliczny i odbyło się aż pięciokrotnie w czerwcu. W tym czasie ekspozycję Proline odwiedziło w sumie ponad 20 000 osób.

Rozrywkę i dobrą zabawę podczas eventów zapewniali animatorzy, organizując konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wkręcanie wkrętów na czas, podciąganie na drążku, czy wymiana i montaż koła samochodowego – to tylko niektóre ze zmagań, angażujących do zabawy odwiedzających ekspozycję Proline. 

Dowiedz się więcej

Mechanicy wzięli na warsztat narzędzia PROLINE
Mechanicy wzięli na warsztat narzędzia PROLINE

Nic tak nie weryfikuje jakości produktów jak ich przetestowanie. Grupka mechaników sprawdziła w praktyce narzędzia marki PROLINE. Oto efekty testów. 1. Żaba kontra szczur Dobry podnośnik to narzędzie, które po prostu musi być w każdym warsztacie samochodowym. Od podnośnika, który tak często wykorzystuje się w pracy, oprócz stabilności i niezawodności należy oczekiwać także tego, że […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!