Hiszpańskie uszczelki w ofercie Inter Cars

13 lipca 2016, 11:46

Inter Cars nawiązał współpracę z hiszpańskim producentem uszczelek i osprzętu silnikowego, firmą Ajusa.

Firma Ajusa została założona w Hiszpanii w 1972 roku i do dziś ma tam główną siedzibę i fabrykę. Od tamtej pory stale rozwija ofertę i cykl produkcyjno-technologiczny. Marka dysponuje własnym ośrodkiem badawczo-doświadczalnym, w którym zespół inżynierów pracuje w laboratoriach, posiada do swojej dyspozycji stanowisko rolkowe do badań i systemy CAD/CAM/CAE. Przeprowadzane są tam analizy i testy właściwe dla każdej rodziny produktów. Firma oferuje kursy, filmy, które przedstawiają montaż uszczelek, sieć społecznościową dla mechaników, linki do informacji technicznych przy użyciu kodów QR na produktach. Producent posiada certyfikat AENOR zgodnie z normami ISO 9001 i ISO/ TS16949. Jest on dowodem zaangażowania firmy na rzecz jakości i oznacza dodatkową gwarancję dla klientów.

Wprowadzenie do oferty uszczelek firmy Ajusa przez Dział Rozwoju Produktu Inter Cars jest w dużej mierze wynikiem kontaktu i współpracy osób z działu z przedstawicielami handlowymi z terenu. To m.in. warsztaty wskazywały, że Inter Cars nie posiada produktów Ajusa. Serwisy zgłaszały informację, że jej oferta jest bardzo szeroka i pokrywa większość aut z rynku. Poprzez współpracę z Ajusa Inter Cars chce sprawić, że pewne braki w asortymencie zostaną zredukowane do minimum. W ten sposób chce ułatwić klientom naprawę aut i maksymalnie skrócić czas wizyty w serwisie.

Co w ofercie

Inter Cars uzupełnił swój asortyment o takie grupy towarowe, jak kompletne zestawy uszczelek silnika, zestaw uszczelek góry silnika (z uszczelką głowicy lub bez), zestawy uszczelek dołu silnika, uszczelki głowicy, uszczelki kolektorów dolotowych i wydechowych, uszczelki miski olejowej, uszczelniacze wałka rozrządu i wału korbowego, śruby głowicy, przewody smarowania turbosprężarek, zestawy montażowe turbosprężarek.

Oferta produktów firmy Ajusa będzie poszerzana i rozwijana. Pełen asortyment jest dostępny w IC Katalogu Online.

Dowiedz się więcej

Inter Cars przedstawia zasady Master Mechanika
Inter Cars przedstawia zasady Master Mechanika

Wkrótce rusza kolejna edycja programu Inter Cars, Master Mechanik. Konkurs prowadzony będzie jednak w odmienionej formie i przyniesie uczestnikom więcej korzyści. Zyskują pracownicy… Master Mechanik to program skierowany do właścicieli warsztatów samochodowych i ich pracowników. Poprzez udział w konkursie mechanicy rozwiną swoją wiedzę techniczną i umiejętności. Odbywać się to będzie w formie grywalizacji, czyli innowacyjnego […]

Blokada alkoholowa dostępna w Inter Cars
Blokada alkoholowa dostępna w Inter Cars

Inter Cars wprowadził do oferty blokady alkoholowe Autowatch. Nowe przepisy, związane z przyjętą w 2015 roku nowelizacją kodeksu karnego (tzw. ustawy o pijanych kierowcach), przewidują możliwość zmiany orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów i odwieszenia go skazanym za jazdę samochodem po pijanemu, pod warunkiem zamontowania w aucie blokady alkoholowej (tzw. alkolock). Takie rozwiązanie miałoby być […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Nieklient, 13 lipca 2016, 21:31 0 0

Chora politycznie firma. Są potęgą, mam nadzieje jednak , że do czasu. Jest wiele firm, między innymi Motoprofil, która posiada również bardzo szeroki asortyment a współpraca z nimi jest o wiele lepsza.

Odpowiedz