Inter Cars przedstawia zasady Master Mechanika

6 lipca 2016, 14:28

Wkrótce rusza kolejna edycja programu Inter Cars, Master Mechanik. Konkurs prowadzony będzie jednak w odmienionej formie i przyniesie uczestnikom więcej korzyści.

Zyskują pracownicy…

Master Mechanik to program skierowany do właścicieli warsztatów samochodowych i ich pracowników. Poprzez udział w konkursie mechanicy rozwiną swoją wiedzę techniczną i umiejętności. Odbywać się to będzie w formie grywalizacji, czyli innowacyjnego programu online, w ramach którego uczestnicy wybiorą się w wirtualną podróż amerykańską Route 66 w towarzystwie pięknej Kate. To również ona opowiada o najważniejszych założeniach konkursu w nowym filmie, przygotowanym przez Inter Cars. Obejrzeć go można tutaj:


Ci, którym najlepiej pójdzie w grze, wezmą udział w finale programu. Wówczas będą musieli wykazać się swoją wiedzą, a także umiejętnościami diagnostyki i realizacji napraw już w realnej rzeczywistości.

…i pracodawca

Program Master Mechanik ma zapewnić korzyści nie tylko dla pracowników, ale i dla pracodawców. Właściciele warsztatów na samym początku konkursu otrzymają diagnozę kompetencji swoich mechaników, a w trakcie jego trwania na bieżąco będą informowani o ich postępach. Ponadto program, proponowany przez Inter Cars, daje przedsiębiorcom szansę na zmniejszenie liczby reklamacji, rozszerzenia zakresu usług, pozyskania nowych klientów i budowania przewagi rynkowej.

Aby dołączyć do programu Master Mechanik, należy zarejestrować swoich mechaników na stronie www.mastermechanik.pl. Udział jest bezpłatny.

Dowiedz się więcej

Program Master Mechanik w nowej jakości
Program Master Mechanik w nowej jakości

Inter Cars rusza z nową formułą konkursu Master Mechanik, który teraz staje się programem Master Mechanik. Zmiana, oprócz nazwy, dotyczy również założeń, celów oraz sposobu realizacji. Nowy Master Mechanik zakłada zmianę założeń dotyczących formuły i podejścia. Teraz będzie się ono opierać na połączeniu konkursu wiedzy i umiejętności z możliwością ich rozwoju już w czasie trwania […]

Hiszpańskie uszczelki w ofercie Inter Cars
Hiszpańskie uszczelki w ofercie Inter Cars

Inter Cars nawiązał współpracę z hiszpańskim producentem uszczelek i osprzętu silnikowego, firmą Ajusa. Firma Ajusa została założona w Hiszpanii w 1972 roku i do dziś ma tam główną siedzibę i fabrykę. Od tamtej pory stale rozwija ofertę i cykl produkcyjno-technologiczny. Marka dysponuje własnym ośrodkiem badawczo-doświadczalnym, w którym zespół inżynierów pracuje w laboratoriach, posiada do swojej […]

Master Mechanic wystartował
Master Mechanic wystartował

Można już brać udział w programie Master Mechanik. Inter Cars zaprasza właścicieli warsztatów samochodowych i ich mechaników. Master Mechanik to program dobrze znany klientom Inter Cars. Skierowany jest on do właścicieli warsztatów samochodowych oraz zatrudnionych w nich mechaników. Ma na celu rozwój wiedzy pracowników, a w efekcie podnoszenie jakości usług świadczonych w serwisie. Tegoroczna edycja, […]

Półmetek konkursu Master Mechanik
Półmetek konkursu Master Mechanik

Nowa formuła Programu Master Mechanik została przyjęta z zainteresowaniem przez mechaników i właścicieli warsztatów – w ciągu pierwszych trzech dni ponad 800 osób zalogowało się na platformie. Po pierwszych testach widać, że rywalizacja nie będzie łatwa. Cieszy to bardzo organizatorów, ponieważ oznacza to, że program spełnia swoje główne założenia, pokazując silne i słabe obszary wiedzy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

zaakceptowanyTR, 7 lipca 2016, 8:21 0 0

chyba sobie zarty robicie ze mam grac w gre. kto ma na to dzisiaj czas???? nie w ta strone moje ic!

Odpowiedz