Elring zaprasza do zmagań w typowaniu wyników EURO 2016

7 czerwca 2016, 13:39

Firma Elring po raz kolejny zaprasza wszystkich klientów do wzięcia udziału w konkursie, polegającym na typowaniu wyników meczów piłkarskich mistrzostw. Na liście nagród znalazły się urządzenia marki Apple.

EURO 2016 zbliża się wielkimi krokami dlatego tradycyjnie firma Elring przygotowała konkurs związany z tym wydarzeniem. Najlepsi typerzy wyników mogą otrzymać cenne nagrody.

Konkurs jest dostępny pod adresem: elring.emkick.eu/

Po krótkiej rejestracji (kod dostępu: Elringtipp2016), można przejść do typowania wyników meczów. Swój typ należy przedstawić najpóźniej na chwilę przed rozpoczęciem konkretnego spotkania Mistrzostw. Za trafione typy uczestnik otrzymuje punkty. Przewidziano także bonusy w postaci punktów dodatkowych za udzielenie odpowiedzi na pytania, przygotowane przez organizatora. Dotyczą one rozgrywek oraz marki Elring.

Na liście nagród dla najlepszych typerów znalazły się: laptop Apple MacBook, iPad Pro Apple, a także zegarki Apple watch.

Więcej informacji można znaleźć na podanej wyżej stronie internetowej konkursu.

Dowiedz się więcej

Targi ProfiAuto Show 2016: Elring
Targi ProfiAuto Show 2016: Elring

Producent uszczelnień skupił się na promowaniu Akademii Elring oraz odświeżonej linii mas uszczelniających. Goście stoiska brali udział w ciekawej rywalizacji praktycznej. Akademia Elring jest systematycznie rozbudowywana o nowe zagadnienia, instrukcje montażowe oraz filmy. Korzystając z niej można zdobyć także certyfikat firmy – po pomyślnym przejściu specjalnego (i wcale nie łatwego) testu. Tych, którzy zasłużyli na […]

Specjaliści od uszczelniania – z wizytą w fabrykach Elring
Specjaliści od uszczelniania – z wizytą w fabrykach Elring

Postęp motoryzacji jest łatwy do dostrzeżenia. Jednak to, co widzimy na zewnątrz pojazdów to tylko mniej istotna część. VW Golf wygląda dziś podobnie jak lata temu, lecz gdyby np. w jego silniku zastosować uszczelki sprzed lat, jazda nie potrwałaby długo. To właśnie szczegóły składają się na postęp. Skorzystaliśmy z zaproszenia firmy Elring, by sprawdzić jak […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Adam T., 13 czerwca 2016, 8:57 0 0

szkoda że nie idzie za tym wszystkim jakość . miałek ja kilka problemów z uszczelkami głowicy - po kilku kilometrach zaczynały cieknąć :)

Odpowiedz