Targi ProfiAuto Show 2016: Elring

6 czerwca 2016, 10:04

Producent uszczelnień skupił się na promowaniu Akademii Elring oraz odświeżonej linii mas uszczelniających. Goście stoiska brali udział w ciekawej rywalizacji praktycznej.

Akademia Elring jest systematycznie rozbudowywana o nowe zagadnienia, instrukcje montażowe oraz filmy. Korzystając z niej można zdobyć także certyfikat firmy – po pomyślnym przejściu specjalnego (i wcale nie łatwego) testu. Tych, którzy zasłużyli na certyfikat, Elring nagrodził podwójnie – na targach mogli odebrać specjalną nagrodę.

– "Pokazujemy także naszą odświeżoną gamę mas uszczelniających, która jest już dostępna w nowych opakowaniach. Zmiana ma związek z koniecznością wdrożenia nowych norm unijnych. Tę okazję wykorzystaliśmy także do ujednolicenia wyglądu produktów w ramach gamy, a także na podniesienie parametrów technicznych mas (wytrzymałość standardowa nawet do 300 st. C, a w przypadku masy do zastosowań ekstremalnych, nawet do 315 st. C)" – powiedział Korneliusz Kąkol, przedstawiciel firmy Elring na polskim rynku.

Na stoisku odbył się także konkurs na jak najszybszą wymianę śrub głowicy w silniku grupy VW. Konkurencja była bardzo zacięta, także dlatego, że główną nagrodą każdego dnia targów był Apple iPad. Rozdano także wiele nagród pocieszenia.

Więcej informacji na temat firmy Elring

Dowiedz się więcej

Elring zaprasza do zmagań w typowaniu wyników EURO 2016
Elring zaprasza do zmagań w typowaniu wyników EURO 2016

Firma Elring po raz kolejny zaprasza wszystkich klientów do wzięcia udziału w konkursie, polegającym na typowaniu wyników meczów piłkarskich mistrzostw. Na liście nagród znalazły się urządzenia marki Apple. EURO 2016 zbliża się wielkimi krokami dlatego tradycyjnie firma Elring przygotowała konkurs związany z tym wydarzeniem. Najlepsi typerzy wyników mogą otrzymać cenne nagrody. Konkurs jest dostępny pod […]

Elring na targach Automechanika Frankfurt 2016
Elring na targach Automechanika Frankfurt 2016

Firma Elring skoncentrowała się na zaprezentowaniu swojej oferty szkoleniowej oraz nowych produktów. Nie wszystkie nowości są związane z tematyką uszczelnień. Firma Elring znana jest na całym świecie z produkcji uszczelnień silnikowych. Niedawno mieliśmy okazję poznać jej kompetencje goszcząc w fabrykach Elring w niemieckim Dettingen. Na Automechanice stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 9 czerwca 2016, 14:24 0 0

Pozdrawiam kolegę, fajne pomysły jeśli chodzi o zwiedzających - zawsze to okazja do sprawdzenia się dla mechaników

Odpowiedz