Elring na targach Automechanika Frankfurt 2016

20 września 2016, 11:11

Firma Elring skoncentrowała się na zaprezentowaniu swojej oferty szkoleniowej oraz nowych produktów. Nie wszystkie nowości są związane z tematyką uszczelnień.

Firma Elring znana jest na całym świecie z produkcji uszczelnień silnikowych. Niedawno mieliśmy okazję poznać jej kompetencje goszcząc w fabrykach Elring w niemieckim Dettingen. Na Automechanice stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych partnerów biznesowych. Non stop odbywały się spotkania w specjalnie wyznaczonej na stoisku strefie biznesu. My pytaliśmy oczywiście o prezentowane produkty i o to, co przygotowano dla mechaników.

– „Na targach Automechanika chcemy zwrócić uwagę klientów na nową wersję naszej strony internetowej, dostępnej także po polsku. Została ona przebudowana i dostosowana do przeglądania również na urządzeniach mobilnych. Nasza ekspozycja targowa przedstawia kompetencje firmy Elring w zakresie OE, czyli produktów na pierwszy montaż dla producentów pojazdów. Widzimy tu nie tylko uszczelki, ale także elementy z tworzywa sztucznego, stosowane w silnikach dla obniżenia masy przy zachowaniu niezawodności. Chwalimy się także nową platformą e-learningową, która jest naszym własnym pomysłem, a polega na przeprowadzaniu kursów poprzez komunikator z wykorzystaniem dodatkowych możliwości jak np. zadawanie pytań, przeprowadzanie anonimowych ankiet itp." – powiedział nam Korneliusz Kąkol, przedstawiciel firmy Elring na Polskę.

Powyższa ekspozycja to silnik pojazdu ciężarowego "rozebrany" w taki sposób, by pokazać elementy produkowane przez Elring, trafiające na pierwszy montaż.

Jedną z nowości produktowych Elringa są środki do zabezpieczania gwintów.

Elring rozszerza swoje pole działania. Poza uszczelkami produkuje już także elementy z tworzywa sztucznego i metalu…

…także do ogniw litowo-jonowych wykorzystywanych w samochodach elektrycznych.

Dowiedz się więcej

Targi ProfiAuto Show 2016: Elring
Targi ProfiAuto Show 2016: Elring

Producent uszczelnień skupił się na promowaniu Akademii Elring oraz odświeżonej linii mas uszczelniających. Goście stoiska brali udział w ciekawej rywalizacji praktycznej. Akademia Elring jest systematycznie rozbudowywana o nowe zagadnienia, instrukcje montażowe oraz filmy. Korzystając z niej można zdobyć także certyfikat firmy – po pomyślnym przejściu specjalnego (i wcale nie łatwego) testu. Tych, którzy zasłużyli na […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!