Znacznie powiększona oferta zestawów szczęk hamulcowych MEYLE

24 lutego 2016, 13:41

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG uzupełniła swój program gotowych, wstępnie zmontowanych zestawów szczęk hamulcowych o 30 nowych zestawów. Tym samym asortyment zestawów szczęk hamulcowych został niemal podwojony.

Wymiana zużytych szczęk hamulcowych jest podobna do układania puzzli: wielość pojedynczych części – sprężyny, same szczęki i elementy napinające – powoduje, że wymiana jest czasochłonna i denerwująca. Aby temu przeciwdziałać, producent z Hamburga rozszerza swój asortyment zestawów wstępnie zmontowanych szczęk hamulcowych o 30 referencji dla pojazdów z Europy Środkowej.

Z jednym zamówieniem zestawu szczęk hamulcowych MEYLE wszystkie części są od razu na miejscu. Klasyczny wariant zestawów szczęk hamulcowych MEYLE jest nadal dostępny. Szczęki hamulcowe w tym zestawie nie są co prawda wstępnie zmontowane, są jednak dostarczane ze wszystkimi elementami, jakie są konieczne do fachowej naprawy.

Wszystkie szczęki hamulcowe są przebadane, certyfikowane i oznaczone zgodnie z ECE R90. 

Dowiedz się więcej

Nowe hydrauliczne poduszki zawieszenia silnika trzeciej generacji od Meyle
Nowe hydrauliczne poduszki zawieszenia silnika trzeciej generacji od Meyle

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG wprowadza hydrauliczne poduszki zawieszenia silnika trzeciej generacji dla platform Audi MLB/MLP/PL48 A4 B8/A5/A6/A7/Q5 od rocznika 2007. Tym samym niezależne warsztaty mogą naprawiać pełen asortyment tych popularnych modeli, także z elektrycznie załączanymi poduszkami silnika. Uszkodzenia na poduszkach silnika można szybko poznać po pęknięciach na gumie i wycieki płynu. Obciążenie silnika, silne […]

Strona na Facebooku dla fanów MEYLE
Strona na Facebooku dla fanów MEYLE

Wulf Gaertner Autoparts AG wykorzystuje teraz kolejny kanał mediów społecznościowych dla wspierania swoich partnerów i warsztatów w transferze wiedzy. Facebookowy fanpejdż, prowadzony w językach angielskim i niemieckim, będzie źródłem informacji o nowościach ze świata MEYLE. Fani MEYLE na Facebooku dowiedzą się o nowych produktach, akcjach i sponsoringu, także broszurach, prospektach, instrukcjach montażu, plakatach i katalogach. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!