Nowe hydrauliczne poduszki zawieszenia silnika trzeciej generacji od Meyle

9 grudnia 2015, 15:18

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG wprowadza hydrauliczne poduszki zawieszenia silnika trzeciej generacji dla platform Audi MLB/MLP/PL48 A4 B8/A5/A6/A7/Q5 od rocznika 2007. Tym samym niezależne warsztaty mogą naprawiać pełen asortyment tych popularnych modeli, także z elektrycznie załączanymi poduszkami silnika.

Uszkodzenia na poduszkach silnika można szybko poznać po pęknięciach na gumie i wycieki płynu. Obciążenie silnika, silne drgania i wysokie wahania temperatury często powodują zużycie poduszek zawieszenia silnika. W przypadku wszystkich poduszek silnika prowadzi to do pogorszenia zdolności tłumienia względnie izolowania – a w przypadku poduszek silnika załączanych elektrycznie możliwa jest dodatkowo sygnalizacja błędów. Skutek to niestabilna jazda, zwiększone wibracje i większy poziom hałasu we wnętrzu samochodu.

Wulf Gaertner Autoparts poszerza swój asortyment do zastosowań w Audi o nowe hydrauliczne poduszki silnika Meyle załączane elektrycznie. Te części zamienne są optymalnie dostosowane do zdolności tłumienia i izolowania w specyficznych zastosowaniach tych modeli pojazdów. Zastosowane materiały i ścisłe kontrole jakości od etapu konstrukcji aż po gotowy produkt zapewniają długą żywotność tych części i prowadzą do zadowolenia klientów.


 

Dowiedz się więcej

Znacznie powiększona oferta zestawów szczęk hamulcowych MEYLE
Znacznie powiększona oferta zestawów szczęk hamulcowych MEYLE

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG uzupełniła swój program gotowych, wstępnie zmontowanych zestawów szczęk hamulcowych o 30 nowych zestawów. Tym samym asortyment zestawów szczęk hamulcowych został niemal podwojony. Wymiana zużytych szczęk hamulcowych jest podobna do układania puzzli: wielość pojedynczych części – sprężyny, same szczęki i elementy napinające – powoduje, że wymiana jest czasochłonna i denerwująca. Aby […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 12 grudnia 2015, 13:53 0 0

W końcu jakiś chińczyk zrobił te poduszki.... zobaczymy jak z jakością

Odpowiedz

Anonim, 18 grudnia 2015, 10:42 0 0

Proponuje najpierw sie przekonac zanim wydasz opinie " Made in Germany"

http://www.meyle.com/nc/pl/serwis/nowosci/nowosci/meyle-mit-neuen-hydraulischen-motorlagern-der-dritten-generation.html

Odpowiedz