Strona na Facebooku dla fanów MEYLE

25 listopada 2015, 15:38

Wulf Gaertner Autoparts AG wykorzystuje teraz kolejny kanał mediów społecznościowych dla wspierania swoich partnerów i warsztatów w transferze wiedzy. Facebookowy fanpejdż, prowadzony w językach angielskim i niemieckim, będzie źródłem informacji o nowościach ze świata MEYLE.

Fani MEYLE na Facebooku dowiedzą się o nowych produktach, akcjach i sponsoringu, także broszurach, prospektach, instrukcjach montażu, plakatach i katalogach.

Na fanpejdżu będzie można znaleźć też instrukcje wideo od Mechaników MEYLE oraz wiele innych filmów wideo z informacjami i animacjami o produktach, które wspierają mechaników w warsztacie w ich codziennej pracy. Uzupełnieniem startu MEYLE na Facebooku są gry z atrakcyjnymi nagrodami.

Punktualnie 1 grudnia na Facebooku startuje także kalendarz adwentowy MEYLE. Za 24 okienkami znajduje się, obok wielu drobnych wygranych, także kilka głównych nagród. Wśród wszystkich uczestników codziennie są losowane nowe niespodzianki – między innymi zwycięzcy mogą cieszyć się na kamery GoPro i narzędzia przydatne w codziennej pracy w warsztacie.

Aby zostać fanem MEYLE na Facebooku i być na bieżąco, wystarczy wejść i polubić profil dostępny pod adresem: facebook.com/meyle.parts.

Dowiedz się więcej

Znacznie powiększona oferta zestawów szczęk hamulcowych MEYLE
Znacznie powiększona oferta zestawów szczęk hamulcowych MEYLE

Firma Wulf Gaertner Autoparts AG uzupełniła swój program gotowych, wstępnie zmontowanych zestawów szczęk hamulcowych o 30 nowych zestawów. Tym samym asortyment zestawów szczęk hamulcowych został niemal podwojony. Wymiana zużytych szczęk hamulcowych jest podobna do układania puzzli: wielość pojedynczych części – sprężyny, same szczęki i elementy napinające – powoduje, że wymiana jest czasochłonna i denerwująca. Aby […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!