Nawet 7 lat spokoju i doskonałej widoczności

27 stycznia 2016, 23:52

Każdy kto kupi lampy ksenonowe Philips Xenon LongerLife może teraz wydłużyć obejmującą je czteroletnią gwarancję producenta o kolejne trzy lata.

Oferta ta obejmuje wszystkie oryginalne palniki ksenonowe Philips LongerLife, czyli takie, na których opakowaniu znajduje się naklejka Certyfikatu Autentyczności z unikalnym kodem. Po zakupie takiego produktu należy wejść na stronę internetową www.philips.pl/gwarancjaksenon, wpisać odpowiednie dane i przedstawić dowód zakupu. W zamian użytkownik bezpłatnie pobiera kartę gwarancyjną ważną przez siedem lat lub 150 tys. km przebiegu auta. Przez ten okres kierowca może się cieszyć doskonałym oświetleniem drogi i nie martwić się kosztem zakupu nowej lampy ksenonowej. Bezpłatne przedłużenie gwarancji na lampę można uzyskać przed upływem 30 dni od daty jej zakupu. W razie wątpliwości istnieje możliwość kontaktu z Biurem Obsługi Klienta marki Philips pod numerem telefonu 0–800–7445–4775.

Gama lamp Philips Xenon LongerLife obejmuje samochodowe źródła światła typu D1S, D2R i D2S. Produkty zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnie długiej i bezproblemowej eksploatacji. Zastosowane szkło kwarcowe jest odporne na gwałtowne zmiany temperatury i nie ulegnie uszkodzeniu, gdy na rozgrzaną bańkę padnie kropla wody, co zdarza się w przypadku uszkodzonego reflektora. Wszystkie lampy ksenonowe Philips Xenon LongerLife emitują mocne światło o przyjaznej dla ludzkiego oka temperaturze barwowej wynoszącej 4300 K.

Przedstawiciele marki Philips przestrzegają przed zakupem lamp ksenonowych niewiadomego pochodzenia, ponieważ w obrocie rynkowym w Polsce znajdują się podrabiane produkty bezprawnie sygnowane znakiem towarowym „Philips”. Takie lampy charakteryzują się dużo gorszymi parametrami świetlnymi od oryginalnych produktów, a ich stosowanie może doprowadzić do uszkodzenia instalacji elektrycznej pojazdu.

Artykuł sponsorowany Philips

Dowiedz się więcej

Lampa Philips stworzona przy współpracy z Eddem China
Lampa Philips stworzona przy współpracy z Eddem China

Edd China to legenda brytyjskiej motoryzacji. We współpracy z tą żywą legendą Philips stworzył zielono-pomarańczową lampę Penlight Premium w limitowanej edycji „Edd China”. Edda China to ekscentryczna postać brytyjskiej motoryzacji. Wśród rekordów Guinessa ustanowionych przez Edda Chinę warto wspomnieć „najszybsze biurko” (poruszające się z prędkością 140 km/h) i „najszybszy mebel” (aż 148 km/h). Fani programu […]

Jeszcze bielsze światło – Philips wprowadza nowe żarniki ksenonowe
Jeszcze bielsze światło – Philips wprowadza nowe żarniki ksenonowe

W ofercie marki Philips pojawiła się nowa linia żarników ksenonowych WhiteVision, których białe światło komponuje się z elementami oświetlenia wykonanego w technologii LED. Jeszcze kilkanaście lat temu podejmowano próby, aby kolor światła emitowanego przez żarówki halogenowe dorównywał bieli lamp ksenonowych. Dziś wszechobecne światła pozycyjne czy światła do jazdy dziennej LED rzuciły wyzwanie ksenonom, świecącym na […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!