Najlepsze prezenty dla warsztatu i mechaników

1 grudnia 2015, 10:55

Święta Bożego Narodzenia pojawiają się już na horyzoncie. To ta pora roku, kiedy możemy sprawić sobie, naszemu warsztatowi lub naszym mechanikom odrobinę przyjemności, która poprawi nam humor.

Przygotowaliśmy dla Państwa listę prezentów dla warsztatów, które sprawią, że każdy mechanik się uśmiechnie, a nasz warsztat będzie wyglądał profesjonalnie.

 

Szafka serwisowa Yato – cena 1499 zł

W warsztacie nie tylko istotne są same narzędzia, ale także sposób w jaki je przechowujemy. Jeżeli dbamy o nie odpowiednio, posłużą nam znacznie dłużej, aniżeli te trzymane w smarze czy narażone na działanie czynników zewnętrznych. Dlatego warto zastanowić się nad odpowiednim sposobem przechowywania, jakim bez wątpienia jest praktyczna szafka serwisowa. Wybraliśmy szafkę Yato, która jest połączeniem praktycznośći i wypośrodkowanej ceny. Za 1499 zł dostaniemy profesjonalną szafkę serwisową, wyposażoną w 7 centralnie zamykanych szuflad. Szafka serwisowa ma plastikowy blat roboczy, a maksymalne obciążenie blatu wynosi 450 kg. Idealna do każdego warsztatu, który chce wyglądać profesjonalnie.

Zegar w kształcie koła samochodwego – ceny od 99 zł

Czasem budżet nie pozwala na zbytnie szaleństwo i jedyne co możemy zrobić to zakup małego gadżetu. Dobrze, gdy taki drobiazg jest jednocześnie praktyczny i ładnie wygląda. W pracy mechanika niewiele jest rzeczy ważniejszych niż ciągle poganiający czas i właśnie z tego powodu zegar ścienny w kształcie opony to połączenie praktycznego prezentu i przedmiotu, który nada trochę kolorytu naszem warsztatowi. W Internecie bez problemu znajdziemy taki zegar, jego ceny zaczynają się od 99 zł.

 

Kombinezon – cena od 175 zł

Pierwsze wrażenie w wielu kwestiach jest kluczowe w prowadzeniu biznesu. Udowodniono naukowo, że to jak wyglądamy w znacznej mierze rzutuje na to, jak jesteśmy postrzegni przez innych. Nie ma lepszego sposobu, aby pokazać, że warsztat podchodzi profesjonalnie do wykonywanej pracy, aniżeli poprzez jednorodny uniform pracowników. Mechanik ubrany w taki kombinezon, który chroni go przed trudami pracy, nie tylko wygląda fachowo, ale także spełnia wymagania BHP. Jednakowe stroje dla mechaników to najlepszy prezent jaki warsztat może sprawić sobie i swoim pracownikom. Ceny kombinezonów wachają się od kilkuset do nawet tysiąca złotych. Wybraliśmy dla Państwa ocieplany strój marki Leber & Hollman, któy można zakupić w ofercie Inter Cars za 175 zł.

Latarka  czołowa Philips – cena od 75 zł

Latarka to niedołączny atrybut każdego mechanika. W warsztacie pracuje się w różnych warunkach oświetleniowych, a do tego dostęp do poszczególnych podzespołów samochodowych często bywa utrudniony. Z pomocą wtedy przychodzi sztuczne źródło światła, dzięki któremu dostęp do zaciemnionych zakamarków jest ułatwiony. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest czołowa latarka marki Philips, która pozwala na pracę przy użyciu obydwu rąk. Dzięki zastosowanej technologii LED światło jest wyjątkowo jasne i jednocześnie oszczędne. Latarka Philips LPL29B1 do kupienia w cenie od 74.86 zł

Zestaw kluczy SATA 09519 – cena od 669 zł

W warsztacie nie ma miejsca na tandetę. Warto stawiać na sprawdzone marki, które udowadniają, że cena idzie w parze z jakością. Nie ma chyba narzędzia, którego mechaniczy używaliby częsciej niż  klucze. To podstawowe narzędzie pracy mechnika, które towarzyszy mu cały dzień. Zestaw narzędzi SATA to jakość, która w dłuższej perspektywie będzie procentować. Wybraliśmy dla Państwa zestaw 76 szt. kluczy nasadowych 1/4" i 1/2" oraz płasko-oczkowych kutych metrycznych SATA 09519. Całkowity koszt takiego zestawu to 669 zł w promocyjnej cenie.

 

Kalendarz

Jeżeli nasz warsztat posiada wszystkie wszystkie wymienione elementy, albo najzwyczajniej na świecie w tym roku budżet nie pozwala na większe zakupy, zawsze można poprawić sobie humor kalendarzem motoryzacyjnym, gdzie piękne kobiety i samochody grają pierwsze skrzypce. Co roku wiele firm z branży wypuszcza swoje kalendarze, które zdobią hale warsztatowe w całej Polsce. Przykładem jest wydawany corocznie kalendarz Inter Cars. Już wkrótce na łamach naszego serwisu będzie można obejrzeć go oraz wygrać w specjalnym konkursie. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony.

Dowiedz się więcej

Jury jedzie na południe – konkurs Warsztat Roku
Jury jedzie na południe – konkurs Warsztat Roku

Od początku tego tygodnia jury kontynuowało swoją pracę, która ma na celu wyłonienie najlepszego warsztatu w Polsce w trzech kategoriach podzielnych na wielkość pod względem liczby stanowisk. Po raz kolejny zostaliśmy bardzo gościnnie przyjęci przez wszystkich właścicieli warsztatów biorących udział w konkursie. Wizyta w Małopolsce Na pierwszy ogień poszła Dąbrowa Tarnowska z warsztatem Motozbyt położonym […]

Jak szukać dodatkowego zarobku dla warsztatu
Jak szukać dodatkowego zarobku dla warsztatu

Klient, który trafia do warsztatu na rutynowy serwis hamulców, może nie wiedzieć, że inne elementy w samochodzie również wymagają sprawdzenia. Jeżeli warsztat tylko wykaże minimum zainteresowania, może dobrze i uczciwie zarobić, z pożytkiem dla klienta. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że na drobnych naprawach również można przyzwoicie zarobić, wystarczy tylko odpowiednia metodyka. Przez warsztaty przewijają […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

mechanik, 12 grudnia 2015, 16:20 0 0

plakat z gołą dupą

Odpowiedz

Anonim, 5 stycznia 2016, 10:44 0 0

hehe, czy nie powinno przy każdym prezencie być "dostępne w IC"?? :/ czyj to w końcu serwis, bo po pierwszej stronie mam wątpliwości nie od dziś...

Odpowiedz