Dunlop “Doskonałym Dostawcą 2014” KTM

30 września 2015, 11:11

Austriacki producent motocykli KTM określił Dunlopa dostawcą klasy A+ i przyznał “Nagrodę KTM dla Doskonałego Dostawcy 2014”. To wyróżnienie jest ukoronowaniem niezawodnej współpracy i bezbłędnych dostaw opon motocyklowych w ubiegłym roku.

KTM jest obecnie najszybciej rozwijającym się producentem motocykli. Potwierdzeniem tego są wyniki sprzedaży produktów firmy – 88 500 motocykli KTM i Husqvarna w pierwszej połowie 2015 roku. Jest to wzrost o 26% w porównaniu do tego samego okresu ubiegłego roku. W kolejnym roku produkcyjnym wiele modeli KTM ponownie będzie  wyposażonych fabrycznie w opony Dunlop – od motocykli MX, poprzez modele enduro, Freedire oraz naked.

– „Bardzo nas cieszy wyróżnienie przyznane przez KTM. Potwierdza ono znakomitą jakość opon motocyklowych Dunlop i wysoki poziom naszej obsługi” – powiedział Andy Marfleet, dyrektor marketingu opon motocyklowych Dunlop w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce – „Dużo inwestujemy w badania i rozwój, by najnowsze generacje naszych produktów spełniały wymagania nowoczesnych motocykli o wysokich osiągach. Dołożymy wszelkich starań, aby w przyszłości osiągać podobne sukcesy” – dodał Marfleet.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!