Konkurs MotoFocus na Facebooku – do wygrania zestaw narzędzi SATA!

, 5 sierpnia 2015, 10:51

Zestaw profesjonalnych narzędzi ręcznych SATA 09519, ufundowany przez firmę S-A-M Sp. z o.o., trafi do osoby, która wykaże się najlepszą, motoryzacyjną intuicją. Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku i wzięcia udziału w zabawie.

W naszym konkursie można wygrać bogaty zestaw kluczy nasadowych 1/4" i 1/2" oraz kluczy płasko-oczkowych SATA 09519 o wartości kilkuset złotych. Zawiera on aż 76 szt. kluczy nasadowych, nasadek, bitów, grzechotek i kluczy płasko-oczkowych w wygodnej walizce. Klucze, nasadki i narzędzia SATA 09519 wykonano ze stali chromowo-wanadowej. Grzechotka SATA posiada wygodny, jednopalcowy przełącznik zmiany kierunku. Dodatkowo, profesjonalna grzechotka szybkomocująca SATA wyposażona została w system łatwego zdejmowania nasadki, realizowany za pomocą przycisku chowającego kulkę, co pozwala zdjąć nasadkę nawet w śliskich warunkach. Wszystkie 74 elementy zestawu kluczy nasadowych SATA i płasko-oczkowych SATA 09519 spełniają lub przewyższają rygorystyczne standardy DIN oraz ANSI.

Co zrobić, aby wygrać?

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na nasz profil na portalu społecznościowym Facebook. Znajduje się tam post konkursowy, w którym wyjaśniliśmy reguły zabawy. Opierają się one na zasadzie zgadywanki, żartobliwie nawiązującej do sytuacji na polskim rynku samochodów używanych.

Każdy może wpisać tylko jeden facebookowy komentarz z odpowiedzią na konkursowe pytanie. Osoby komentujące więcej niż raz nie będą brane pod uwagę w konkursie.

Chcesz zaprosić do zabawy znajomych? Polub nas nasz fanpage i udostępnij post konkursowy.

 

Regulamin konkursu

Dowiedz się więcej

Konkurs MotoFocus i SATA na Facebooku rozstrzygnięty
Konkurs MotoFocus i SATA na Facebooku rozstrzygnięty

Wakacyjna zabawa w samochodowych rzeczoznawców spodobała się naszym Czytelnikom. W ostatnich dniach nasz facebookowy profil tętnił życiem. Czas na wyłonienie zwycięzcy, który będzie cieszył się z nowego zestawu profesjonalnych narzędzi ręcznych SATA 09519 od dystrybutora narzędzi – firmy S-A-M Sp. z o.o. Zgodnie z zasadami naszego konkursu, nagrodę ufundowaną przez firmę S-A-M Sp. z o.o. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!