Konkurs MotoFocus i SATA na Facebooku rozstrzygnięty

13 sierpnia 2015, 8:35

Wakacyjna zabawa w samochodowych rzeczoznawców spodobała się naszym Czytelnikom. W ostatnich dniach nasz facebookowy profil tętnił życiem. Czas na wyłonienie zwycięzcy, który będzie cieszył się z nowego zestawu profesjonalnych narzędzi ręcznych SATA 09519 od dystrybutora narzędzi – firmy S-A-M Sp. z o.o.

Zgodnie z zasadami naszego konkursu, nagrodę ufundowaną przez firmę S-A-M Sp. z o.o. – dystrybutora narzędzi – SATA zdobywa osoba, która zaproponowała wartość najbliższą licznikowemu przebiegowi samochodu ze zdjęcia. Spośród niemal 1 300 uczestników, najbliższe prawdzie wskazanie zaproponował Damian Siwek.

Zwycięzca pomylił się o zaledwie 618 km. Jego propozycja to 228 388 km.

Intuicja opłaciła się. Pan Damian stanie się właścicielem zestawu kluczy nasadowych 1/4" i 1/2" oraz kluczy płasko-oczkowych SATA 09519 o wartości kilkuset złotych. Zawiera on aż 76 szt. kluczy nasadowych, nasadek, bitów, grzechotek i kluczy płasko-oczkowych w wygodnej walizce. Klucze, nasadki i narzędzia SATA 09519 wykonano ze stali chromowo-wanadowej.

Gratulujemy zwycięzcy. Otrzyma on nagrodę drogą pocztową. Dziękujemy za udział w naszej zabawie i zapraszamy do udziału kolejnych facebookowych projektach z przymrużeniem oka 😉

Dowiedz się więcej

Konkurs MotoFocus na Facebooku – do wygrania zestaw narzędzi SATA!
Konkurs MotoFocus na Facebooku – do wygrania zestaw narzędzi SATA!

Zestaw profesjonalnych narzędzi ręcznych SATA 09519, ufundowany przez firmę S-A-M Sp. z o.o., trafi do osoby, która wykaże się najlepszą, motoryzacyjną intuicją. Zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku i wzięcia udziału w zabawie. W naszym konkursie można wygrać bogaty zestaw kluczy nasadowych 1/4" i 1/2" oraz kluczy płasko-oczkowych SATA 09519 o wartości kilkuset złotych. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Jasnowidz, 13 sierpnia 2015, 7:56 0 0

Gratulujemy panu ...... który pomylił się tylko o ...... km

Odpowiedz