BEHR HELLA Services – nowe produkty, katalog, aplikacja i promocja

15 kwietnia 2015, 22:45

Dzięki szerokiemu wyborowi ponad 6 500 wysokiej jakości artykułów w ponad 20 grupach produktowych, firma Behr Hella Service zapewnia kompleksową ofertę do większości modeli samochodów. W ostatnim czasie oferta poszerzyła się o nowe produkty. Wystartowała także promocja dla klientów.

Zarówno dystrybutorzy części zamiennych, jak i warsztaty samochodowe, korzystają z wiedzy i doświadczenia firm Behr i HELLA, które zapewniają doskonałą obsługę w zakresie dostaw części zamiennych, profesjonalne informacje techniczne i szkolenia oraz instrumenty wspierania sprzedaży. Kompetencje obu firm uzupełniają się – światowa sieć sprzedaży firmy HELLA przekazuje fachową wiedzę firmy Behr w dziedzinie oryginalnego wyposażenia. Partnerzy prowadzą wspólne działania w zakresie klimatyzacji i układów chłodzenia silnika. W pierwszym kwartale 2015 r. firma Behr Hella Service wprowadziła do sprzedaży 144 nowe produkty.

Nowy katalog produktów

Od marca 2015 r. jest dostępny nowy katalog „Klimatyzacja do samochodów osobowych i dostawczych 2015/16“ Behr Hella Service. Katalog został po raz kolejny rozszerzony i zawiera teraz również nową grupę produktów, czyli siłowniki do klap mieszających.

Liczący ponad 1100 stron katalog zawierający zarówno części zamienne do konkretnych modeli, jak i uniwersalne części do klimatyzacji do samochodów osobowych i dostawczych oraz oleje sprężarkowe został teraz rozszerzony o ponad 10 kolejnych marek i ponad 200 modeli samochodów. Obejmuje zatem łącznie ponad 2700 artykułów do 68 różnych marek i niemal 1900 modeli samochodów we wszystkich wersjach nadwozia.

Ponadto nowy katalog klimatyzacji zawiera ponad 190 zamienników oferowanych równolegle do odpowiedniej oryginalnej sprężarki lub skraplacza do klimatyzacji. Produkty te nadają się doskonale zwłaszcza do napraw starszych samochodów.

Nowy katalog jest bardzo przejrzysty i czytelny, wszystkie nowe części znajdują się z przodu, a wszystkie wycofane na końcu. Ponadto specjalne symbole ułatwiają zrozumienie cech produktów. Przy każdej pozycji jest podana informacja, czy skraplacz, parownik i dmuchawa nawiewu są wyposażone w filtr-osuszacz, zawór rozprężny czy regulator nawiewu.

Nowy katalog jest dostępny za pośrednictwem partnerów handlowych lub bezpośrednio w firmie HELLA.

 

Aplikacja Kompresor 

Behr Hella Service udostępniła swoim klientom intuicyjną aplikację, pomagającą warsztatom w sprawnej obsłudze układów klimatyzacji. Aplikacja "Kompresor" zawiera wszystkie istotne dla warsztatowców dane techniczne, instrukcje, a nawet filmy instruktażowe.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna dla posiadaczy urządzeń z systemem iOS oraz Android. Wystarczy pobrać ją ze sklepu App Store lub Google Play.

 

Promocja dla warsztatów

HELLA Polska wspólnie z wybranymi dystrybutorami części, zorganizowała promocję dla warsztatów.

 

Do każdego kompresora klimatyzacji firmy BEHR HELLA Service, klient otrzyma olej PAO 68 UV (250 ml) za symboliczną opłatą w wysokości 1 grosza.

Artykuł sponsorowany Behr Hella Service

Dowiedz się więcej

HELLA Gutmann Solutions – Nowości wyposażenia warsztatowego
HELLA Gutmann Solutions – Nowości wyposażenia warsztatowego

Gama wyposażenia warsztatowego Hella Gutmann Solutions poszerza się w błyskawicznym tempie mega macs PC BIKE nr katalogowy 8PD 010 601-941 Uniwersalny tester diagnostyczny do motocykli dostępny jako interfejs na laptopa. Oparty na doskonale znanym, cenionym i sprawdzonym oprogramowaniu z mo macsa 50. Umożliwia kompleksową obsługę wszystkich układów elektronicznych aktualnie montowanych w motocyklach. Wyposażenie standardowe: moduł […]

HELLA partnerem technologicznym studentów Politechniki
HELLA partnerem technologicznym studentów Politechniki

Zespół Łódź Solar Team, stworzony przez studentów Politechniki Łódzkiej może w przyszłości odnieść sukces w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Studenci otrzymali wsparcie od polskiego oddziału koncernu HELLA – marka została partnerem technologicznym projektu. HELLA skupia swoją działalność na inwestycji w nowe rozwiązania motoryzacyjne, które pozwalają na dbałość o środowisko naturalne. – „Gdy tylko dowiedzieliśmy się, […]

HELLA na targach ProfiAuto Show
HELLA na targach ProfiAuto Show

Na targach ProfiAuto Show 2015 HELLA pokazała szeroką gamę oświetlenia, testerów diagnostycznych i urządzeń do obsługi klimatyzacji. Specjaliści firmy przez całe targi odpowiadali na pytania mechaników i pokazywali, jak działają najnowsze urządzenia. Stoisko wystawowe HELLA zostało podzielone na dwie części. Pierwsza koncentrowała się na ofercie dla warsztatów – HELLA Gutmann – i prezentowała głównie nowości […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!