HELLA na targach ProfiAuto Show

2 czerwca 2015, 9:59

Na targach ProfiAuto Show 2015 HELLA pokazała szeroką gamę oświetlenia, testerów diagnostycznych i urządzeń do obsługi klimatyzacji. Specjaliści firmy przez całe targi odpowiadali na pytania mechaników i pokazywali, jak działają najnowsze urządzenia.

Stoisko wystawowe HELLA zostało podzielone na dwie części. Pierwsza koncentrowała się na ofercie dla warsztatów – HELLA Gutmann – i prezentowała głównie nowości produktowe z działu wyposażenia warsztatowego.

Wśród szczególnie wartych uwagi produktów pojawił się nowy, uniwersalny tester diagnostyczny, przeznaczony do motocykli – mega macs PC BIKE. Oparto go na doskonale znanym, cenionym i sprawdzonym oprogramowaniu z mo macsa 50. Umożliwia kompleksową obsługę wszystkich układów elektronicznych aktualnie montowanych w motocyklach.

Urządzenie mega macs 56 to z kolei pierwsze kompaktowe narzędzie diagnostyczne z koncepcją napraw w czasie rzeczywistym. Podczas pracy, proponuje mechanikowi konkretne rozwiązania, bazując na kodzie usterki. Bazując na symptomach, przekazuje też konkretne propozycje napraw.

Odpowiedzią HELLA na popularny w ostatnim czasie temat systemów monitorowania ciśnienia w oponach jest urządzenie TPM Tool. Umożliwia ono programowanie wszystkich uniwersalnych czujników jak również czujników OE, adaptację, kontrolę, klonowanie czujników/systemów i wiele innych działań.

Ważnym elementem stoiska HELLA było urządzenie do ustawiania świateł Hella SEG. W zależności od wariantu SEG możliwa jest kontrola i regulacja również najnowszych modeli reflektorów. A ponieważ nie każdy warsztat chce lub musi korzystać z pełnej palety możliwości urządzenia do regulacji świateł, urządzenia serii SEG są dostępne w różnych wersjach. Dzięki temu każdy może nabyć urządzenie dopasowane do własnych potrzeb.

Nieodłącznym elementem oferty HELLA są także urządzenia do obsługi układów klimatyzacji HUSKY oraz lampy warsztatowe.

Zobacz pełną ofertę nowości produktowych HELLA Gutmann

Drugą część stosika HELLA poświęcono ekspozycji rozwiązań w zakresie części zamiennych ze szczególnym naciskiem na klimatyzację i termikę silnika. W pierwszym kwartale 2015 r. firma Behr Hella Service wprowadziła do sprzedaży 144 nowe produkty.  Od marca 2015 r. jest dostępny nowy katalog „Klimatyzacja do samochodów osobowych i dostawczych 2015/16“ Behr Hella Service. Katalog został po raz kolejny rozszerzony i zawiera teraz również nową grupę produktów, czyli siłowniki do klap mieszających.

Katalog zawiera zarówno części zamienne do konkretnych modeli, jak i uniwersalne części do klimatyzacji do samochodów osobowych i dostawczych oraz oleje sprężarkowe został teraz rozszerzony o ponad 10 kolejnych marek i ponad 200 modeli samochodów. Obejmuje zatem łącznie ponad 2700 artykułów do 68 różnych marek i niemal 1900 modeli samochodów we wszystkich wersjach nadwozia.

Nowy katalog jest dostępny za pośrednictwem partnerów handlowych lub bezpośrednio w firmie HELLA.

Więcej o nowościach BEHR HELLA Services

HELLA w Biegu po Wiedzę

Firma HELLA była jednym z partnerów konkursu Bieg po Wiedzę, organizowanego cyklicznie przez Forum Mechaników oraz redakcję MotoFocus.pl na targach ProfiAuto Show.

Uczestnicy zabawy musieli odpowiadać na pytania związane z techniką motoryzacyjną lub ofertą wystawców. Jedną z głównych nagród była lampa warsztatowa, ufundowana przez firmę HELLA. Listę zwycięzców Biegu po Wiedzę opublikujemy już wkrótce.

Dowiedz się więcej

BEHR HELLA Services – nowe produkty, katalog, aplikacja i promocja
BEHR HELLA Services – nowe produkty, katalog, aplikacja i promocja

Dzięki szerokiemu wyborowi ponad 6 500 wysokiej jakości artykułów w ponad 20 grupach produktowych, firma Behr Hella Service zapewnia kompleksową ofertę do większości modeli samochodów. W ostatnim czasie oferta poszerzyła się o nowe produkty. Wystartowała także promocja dla klientów. Zarówno dystrybutorzy części zamiennych, jak i warsztaty samochodowe, korzystają z wiedzy i doświadczenia firm Behr i […]

HELLA Gutmann Solutions – Nowości wyposażenia warsztatowego
HELLA Gutmann Solutions – Nowości wyposażenia warsztatowego

Gama wyposażenia warsztatowego Hella Gutmann Solutions poszerza się w błyskawicznym tempie mega macs PC BIKE nr katalogowy 8PD 010 601-941 Uniwersalny tester diagnostyczny do motocykli dostępny jako interfejs na laptopa. Oparty na doskonale znanym, cenionym i sprawdzonym oprogramowaniu z mo macsa 50. Umożliwia kompleksową obsługę wszystkich układów elektronicznych aktualnie montowanych w motocyklach. Wyposażenie standardowe: moduł […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!