Part Finder – nowa aplikacja od TRW

17 marca 2015, 12:11

TRW udostępniło nową aplikację mobilną, ułatwiającą wyszukiwanie części. Part Finder umożliwia zdalny dostęp do internetowego katalogu TRW – wystarczy podać numer OE lub numer referencji TRW.

Aplikacja jest dostępna do pobrania za darmo ze Sklepu Google Play oraz ze strony www.trwaftermarket.com dla urządzeń z systemem Android. Wersja dla użytkowników systemu iOS jest dostępna do pobrania poprzez aplikację iTunes – dostępna jest polska wersja językowa.

Part Finder umożliwia zdalny dostęp do internetowego katalogu TRW – wystarczy podać numer OE lub numer referencji TRW. Dodatkowo, aplikacja korzysta z funkcji chroniącej przez fałszerstwami – TecIdentify, która po zeskanowaniu kodu QR z pudełek z częściami potwierdzi ich autentyczność.

Part Finder wzmacnia cyfrowe portfolio TRW, do którego należy zintegrowany katalog internetowy i darmowa platforma porad technicznych – Tech Corner.

– „Chcemy kompleksowo wspierać naszych klientów poprzez dostarczanie im informacji tymi kanałami, które oni preferują – kiedy i gdzie tylko tego potrzebują. TRW od dawna bierze czynny udział w walce z podrabianymi produktami. Chcemy dać naszym klientom możliwość ochrony swoich przedsiębiorstw i firm poprzez potwierdzenie autentyczności produktów dzięki tej aplikacji. 89% produktów dostarczonych w 2014 roku (to ponad 56000 numerów części) posiadało unikatowy, matrycowy kod 2D na etykietach produktu, co pozwala na ich identyfikowanie i śledzenie. Klient TRW może mieć pewność jakości OE w środku zamkniętego pudełka szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.” – powiedział Online Marketing Manager TRW, Alexander Knorn.

Dowiedz się więcej

TRW zaspokoi rosnący popyt na automatykę pojazdową
TRW zaspokoi rosnący popyt na automatykę pojazdową

W trakcie wystawy International CES 2015, firma TRW zaprezentowała swoją rozszerzoną ofertę produktów z grupy elektroniki motoryzacyjnej. Poinformowała też o powiększeniu swojego zespołu ds. automatyki pojazdowej. Zautomatyzowane funkcje znajdują się na szczycie listy priorytetów w branży. Wymaga to zwiększenia poziomu integracji elementów elektronicznych, takich jak czujniki, sterowniki i siłowniki, przy jednoczesnym opracowaniu strategii redukcji do […]

TRW: Nowa generacja systemu elektronicznego wspomagania kierownicy
TRW: Nowa generacja systemu elektronicznego wspomagania kierownicy

Trzecia generacja technologii elektrycznego wspomagania kolumny kierowniczej (EPS) firmy TRW debiutuje na rynku europejskim oraz chińskim. Możliwa jest jej instalacja na wyposażeniu samochodów takich marek jak Volkswagen, Audi, Skoda czy Fiat. Trzecia generacja technologii elektrycznego wspomagania kolumny kierowniczej trafiła do dwóch popularnych płyt podłogowych, dzięki czemu możliwa jest jej instalacja na wyposażeniu następujących samochodów: w […]

Aplikacja, która przyznaje nagrody za przepisową jazdę
Aplikacja, która przyznaje nagrody za przepisową jazdę

forDrivers to pierwsza na polskim rynku aplikacja mobilna, która wykorzystując grywalizację zachęca kierowców do poruszania się zgodnie z przepisami i zasadami dostosowania prędkości do warunków pogodowych. Skrupulant, Nocny marek, Mistrz Mobilków, Przodownik jazdy, Wirtuoz kierownicy… Aby zostać jednym z nich, wystarczy rozpocząć korzystanie z aplikacji forDrivers. W zamian kierowca otrzymuje porady jak jeździć bezpieczniej oraz […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 7 kwietnia 2015, 22:30 0 0

trw to wielkie G

Odpowiedz