Yokohama na targach Genewa Auto Salon 2015

19 lutego 2015, 13:54

Targi Genewa Auto Salon rozpoczynają się już 5 marca 2015 r. Prezentację najnowszych produktów i technologii podczas tej imprezy zapowiedział między innymi producent opon – firma Yokohama Rubber Co.

Międzynarodowe targi Genewa Auto Salon to jedno z najważniejszych wydarzeń branży motoryzacyjnej na świecie, które odbywać się będzie w dniach od 5 do 15 marca 2015 r. w Szwajcarii. Podczas tegorocznej 85. edycji wydarzenia, producenci z całego świata zaprezentują najnowsze produkty, oryginalne prototypy, innowacyjne rozwiązania i osiągnięcia technologiczne związane z motoryzacją. Yokohama, japoński producent ogumienia, zapowiedział prezentację najnowszych modeli opon, w tym premierową odsłonę opony do samochodów typu SUV–GEOLANDAR H/T G056, która latem 2015 roku trafi na wybrane rynki europejskie.

Marka zaprezentuje także najnowsze opony projektowane z wykorzystaniem innowacyjnej technologii BluEarth przyjaznej dla środowiska i kierowcy. Najnowszą z nich jest letnia opona osobowa BluEarth-A AE50, która już w marcu trafi na polski rynek. Model klasy premium charakteryzuje wysoka przyczepność na mokrej nawierzchni (parametr A), a także rozwiązania konstrukcyjne zmniejszające opory toczenia i ograniczające zużycie paliwa.

Na stoisku Yokohama będzie można również oglądać produkty flagowej serii opon wyścigowych ADVAN, wykorzystywanych w największych wydarzeniach motorsportu na świecie. Wśród nich model ADVAN Sport V105, który znalazł już zastosowanie w wielu samochodach klasy premium takich jak Porsche czy Mercedes, a także superszybką oponę ADVAN Neova AD08R – zapewniającą doskonałe osiągi zarówno podczas profesjonalnego wykorzystania na torze wyścigowym, jak i jazdy ulicznej.Zimowe modele Yokohama reprezentować będą opony W.drive V905 oraz dedykowane najtrudniejszym warunkom zimowym krajów wschodnich i skandynawskich iceGUARD iG55 i iceGUARD iG50.

Oprócz opon, Yokohama zaprezentuje także najnowsze felgi aluminiowe, takie jak AVS Model F50, ADVAN Racing GT Premium Version  czy ADVAN Racing RZII.

Dowiedz się więcej

Yokohama na Targach Autosport International
Yokohama na Targach Autosport International

Producent opon – firma Yokohama – wzięła udział w międzynarodowych targach Autosport International Show, które odbywają się w Birmingham (Wielka Brytania). Marka prezentowała swoje najlepsze opony wyścigowe, najbardziej wytrzymały terenowy model Geolandar M/T+, a także samochód Ford Fiesta R5, należący do wspieranego przez YOKOHAMĘ uczestnika rajdu British Rallycross Championship 2015. Międzynarodowe Targi Autosport International Show, […]

Yokohama W.drive V905 na zimę
Yokohama W.drive V905 na zimę

Yokohama wprowadza na rynek nową oponę zimową W.drive V905. Model przeznaczony jest do SUV-ów i średniej wielkości aut osobowych, zapewnia dobrą sterowalność i hamowanie na ośnieżonej i mokrej nawierzchni, także przy dużych prędkościach. Najnowsza opona zimowa Yokohamy jest następcą modelu W. drive V902. Nowy model wyróżnia zwiększona przyczepność i lepsza trakcja na śniegu i lodzie, dzięki zmaksymalizowanemu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!