Certyfikat Michelin dla Motointegratora

4 lutego 2015, 13:27

Motointegrator został pozytywnie zaudytowany przez TUV Rheinland, dzięki czemu otrzymał od firmy Michelin certyfikat „Michelin Approved Website”.

Certyfikat „Michelin Approved Website” gwarantuje, że oznaczona nim strona internetowa, spełnia kryteria jakości wyznaczone przez Michelin. Dotyczy to oferty produktów, usług oraz sprzedaży opon do samochodów osobowych. Oznaczenie jest przyznawane przez Michelin na podstawie wyniku audytu realizowanego raz w roku przez specjalistyczną firmę TUV Rheinland.

Należący do Grupy Inter Cars, Motointegrator spełnia wymogi Michelin w zakresie przejrzystości informacji o produktach, porad i narzędzi ułatwiających wybór produktu, obsługi zakupowej i posprzedażnej, a także pomocy w zakresie montażu i wyważania opon.

Dowiedz się więcej

Motointegrator ze zniżką dla mężczyzn
Motointegrator ze zniżką dla mężczyzn

Karta kredytowa Millennium Alfa została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Dzięki temu, zakupy u partnerów karty premiowane są 5-procentowym zwrotem wartości dokonanej transakcji. Jednym z partnerów jest Inter Cars z serwisem Motointegrator. Partnerzy karty kredytowej Millennium Alfa oferują szereg produktów i usług, z których mężczyźni korzystają w codziennym życiu: wyposażenie domu – Leroy Merlin, części samochodowe […]

Motointegrator biega i pomaga
Motointegrator biega i pomaga

Z inicjatywy Prezesa Inter Cars SA, Roberta Kierzka, powstał klub biegowy Motointegrator. Partnerem programu jest IC Premia Cash. Inauguracyjny bieg już 11 listopada. Wśród pracowników Grupy Inter Cars SA jest wielu miłośników biegania. Wiele osób regularnie trenuje oraz startuje w różnego rodzaju biegach na terenie całego kraju. Pojawił się pomysł, żeby założyć klub, który zintegruje […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!