Motointegrator ze zniżką dla mężczyzn

14 stycznia 2015, 11:41

Karta kredytowa Millennium Alfa została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Dzięki temu, zakupy u partnerów karty premiowane są 5-procentowym zwrotem wartości dokonanej transakcji. Jednym z partnerów jest Inter Cars z serwisem Motointegrator.

Partnerzy karty kredytowej Millennium Alfa oferują szereg produktów i usług, z których mężczyźni korzystają w codziennym życiu: wyposażenie domu – Leroy Merlin, części samochodowe – Inter Cars (wyłącznie zakupy online na www.motointegrator.pl), rozrywka – salony Empik, Cinema City, sport i rekreacja – GO Sport, podróże – Travelplanet.pl, biżuteria i kosmetyki – Apart, Sephora.

„Wprowadzamy do oferty Banku Millennium kartę kredytową Millennium Alfa, która została przygotowana specjalnie z myślą o mężczyznach. Pracom nad koncepcją karty towarzyszyły badania, które pozwoliły nam przygotować produkt łączący wszystkie cechy karty kredytowej, poszukiwane przez współczesnego mężczyznę. To unikatowa propozycja na polskim rynku. Do niezwykle popularnej, skierowanej do kobiet karty Millennium Impresja, dołącza produkt skrojony na miarę męskich potrzeb. Użytkownicy karty Millennium Alfa zyskują nie tylko zwrot części wartości zakupów, dokonanych kartą u Partnerów programu. Mają także dostęp do rozbudowanego pakietu assistance, mogą rozłożyć spłatę kredytu na karcie na raty 0% czy korzystać z okresu bezodsetkowego, obejmującego nie tylko płatności bezgotówkowe, ale również wypłaty gotówki z bankomatów – mówi Wojciech Małaszewicz, Kierujący Wydziałem Kart Płatniczych w Banku Millennium.

Płacąc za zakupy w sklepach Partnerów kartą Alfa, można otrzymać zwrot 5 proc. wartości transakcji, do 760 zł, przez cały rok. Zgodnie z ustawą, od wartości wypłacanej nagrody potrącana będzie kwota należnego podatku, stanowiącego 19 proc. wartości nagrody.

Klient nie musi przypominać sprzedawcy o zwrocie 5 proc. wartości zakupów dokonanych kartą u Partnerów programu. Bank automatycznie nalicza zwrot po zakończeniu każdego miesiąca kalendarzowego. Tym, co dodatkowo odróżnia kartę Millennium Alfa od innych programów, jest możliwość łączenia promocji ze sobą.

Do karty dołączany jest opcjonalny Pakiet Assistance Alfa, który zapewnia szybką pomoc w wielu niespodziewanych sytuacjach, jak naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia i holowanie („Pakiet Samochodowy Alfa”), naprawa sprzętu RTV/AGD, sprzętu PC lub pomoc specjalisty w razie zdarzenia losowego w miejscu zamieszkania lub pomoc medyczna, w tym wizyta domowa lekarza, dla Klienta i jego rodziny w razie nagłego  zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku.

Szczegóły na www.bankmillennium.pl.
 

Dowiedz się więcej

W Inter Cars SA można płacić online
W Inter Cars SA można płacić online

Od Nowego Roku, klienci Inter Cars, którzy dokonali instalacji Nowego IC Katalogu Online mają możliwość dokonywania zapłat za faktury handlowe z wykorzystaniem płatności elektronicznych za pośrednictwem platformy Przelewy24. Płatności elektroniczne to nowa forma zapłaty będąca alternatywą dla standardowej zapłaty przelewem bankowym. Nowa usługa jest możliwa dzięki współpracy z firmą Przelewy24, jednym z najpopularniejszych serwisów zajmujących […]

Certyfikat Michelin dla Motointegratora
Certyfikat Michelin dla Motointegratora

Motointegrator został pozytywnie zaudytowany przez TUV Rheinland, dzięki czemu otrzymał od firmy Michelin certyfikat “Michelin Approved Website”. Certyfikat „Michelin Approved Website” gwarantuje, że oznaczona nim strona internetowa, spełnia kryteria jakości wyznaczone przez Michelin. Dotyczy to oferty produktów, usług oraz sprzedaży opon do samochodów osobowych. Oznaczenie jest przyznawane przez Michelin na podstawie wyniku audytu realizowanego raz […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!