Motointegrator biega i pomaga

5 listopada 2014, 15:35

Z inicjatywy Prezesa Inter Cars SA, Roberta Kierzka, powstał klub biegowy Motointegrator. Partnerem programu jest IC Premia Cash. Inauguracyjny bieg już 11 listopada.

Wśród pracowników Grupy Inter Cars SA jest wielu miłośników biegania. Wiele osób regularnie trenuje oraz startuje w różnego rodzaju biegach na terenie całego kraju. Pojawił się pomysł, żeby założyć klub, który zintegruje biegających pracowników Grupy Inter Cars SA, a przy okazji pomóc innym. Każdy przebiegnięty kilometr zarówno w treningach jak i biegach oficjalnych to 10 punktów IC Premia, które następnie będą zamienione na pomoc materialną dla podopiecznych jednej z fundacji.

Do tej pory do klubu przystąpiło już 60 pracowników, a liczba ta ma powiększyć się w najbliższym czasie. Pierwszy wspólnych startem, będzie udział w Biegu Niepodległości w Warszawie. 11 listopada, o godzinie 11:11, pobiegnie razem 20 pracowników. Wystartują razem, jako zespół, pod nazwą „Motointegrator.pl – Zawsze do przodu”.
 

Dowiedz się więcej

Certyfikat Michelin dla Motointegratora
Certyfikat Michelin dla Motointegratora

Motointegrator został pozytywnie zaudytowany przez TUV Rheinland, dzięki czemu otrzymał od firmy Michelin certyfikat “Michelin Approved Website”. Certyfikat „Michelin Approved Website” gwarantuje, że oznaczona nim strona internetowa, spełnia kryteria jakości wyznaczone przez Michelin. Dotyczy to oferty produktów, usług oraz sprzedaży opon do samochodów osobowych. Oznaczenie jest przyznawane przez Michelin na podstawie wyniku audytu realizowanego raz […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!