,,Nie zwycięstwo, a walka o nie” – wywiad z Jochenem Hahnem z Castrol Team Hahn Racing

19 września 2014, 15:30

Jochen Hahn jest żywą legendą wyścigów ciężarówek, trzykrotnym triumfatorem zawodów FIA European Truck Racing Championship. Z kierowcą startującym w barwach Castrol Team Hahn Racing rozmawialiśmy podczas imprezy pokazowej Inter Cars Motor Show.

Dlaczego związał Pan swoją karierę sportową właśnie z ciężarówkami? Czy zwykłe samochody osobowe są dla Pana za małe?

Jochen Hahn: To, że zdecydowałem się na ściganie ciężarówkami ma podłoże historyczne, a nawet rodzinne. Już mój ojciec ścigał się ciężarówkami, a ja dorastałem w środowisku, które zajmowało się tym sportem. Było to więc dla mnie oczywistym, naturalnym wyborem. Zdecydowałem się na ciężarówki i to z nimi związałem swoją karierę.

Triumfował Pan już w trzech edycjach FIA European Truck Racing Championship. Obecnie w klasyfikacji jest Pan na drugim miejscu (stan na dzień 6 IX) – czy jednak także w tym sezonie liczy się tylko zwycięstwo?

Nie. Najważniejsza jest…

Czytaj całą treść wywiadu na portalu TruckFocus.pl

Dowiedz się więcej

Castrol Service Plus – oferta dla każdego warsztatu – wywiad
Castrol Service Plus – oferta dla każdego warsztatu – wywiad

Coraz więcej właścicieli samochodów decyduje się na ich serwisowanie poza siecią punktów autoryzowanych. Castrol pomaga warsztatom niezależnym zapewnić obsługę klienta na wysokim poziomie, między innymi dzięki nowej ofercie Castrol Service Plus. O najnowszej ofercie firmy Castrol dla warsztatów niezależnych rozmawiamy z Marcinem Furgalskim, odpowiedzialnym za szkolenia sprzedażowe, prowadzone przez Castrol w Polsce. Co wyróżnia ofertę […]

Wszystko dla 4×4 – wywiad z Brentem Hutchinsonem z Terrain Tamer
Wszystko dla 4×4 – wywiad z Brentem Hutchinsonem z Terrain Tamer

Terrain Tamer specjalizuje się w produkcji części zamiennych, przeznaczonych do pojazdów z napędem 4×4. Firma rośnie równie dynamicznie jak zainteresowanie pojazdami z napędem na cztery koła wśród kierowców. Przedstawiamy wywiad z Brentem Hutchinsonem, Marketing Managerem w Terrain Tamer. Opowiedz o historii Waszej firmy? Frank Hutchinson rozpoczął działalność wraz z Donem Kyattem pod koniec 1969 roku. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!