Janmor na targach Automechanika 2014

15 września 2014, 9:13

Janmor – producent elementów układu zapłonowego – jest obecny podczas najważniejszych targów branżowych we Frankfurcie nad Menem.

Firma z Pabianic zaprezentuje we Frankfurcie pełny przekrój swojej oferty.

– „Podstawa to cewki i przewody zapłonowe do współczesnych pojazdów, ale pokażemy także ofertę dla motocykli. Jestem przekonany, że gości targów zainteresują nasze produkty dedykowane do pojazdów zabytkowych, w tym przewody zapłonowe, w których silikonowa izolacja jest ukryta pod bawełnianym oplotem wyglądającym identycznie z tym, który był stosowany w pierwszej połowie XX wieku. Na wydzielonym miejscu będzie można zobaczyć także przykładowe referencje cewek i przewodów zapłonowych do silników napędzających łodzie motorowe czy wózki widłowe." – wylicza Michał Cichała, prokurent firmy Janmor.

Stoisko firmy Janmor nosi numer H14 i będzie się znajdować w hali 3.0 targów we Frankfurcie. Polski producent będzie dobrze widoczny dzięki narożnemu stoisku o powierzchni 30 m2. Do zapoznania się z ofertą Janmor zachęcać będą hostessy.

Targi Automechanika organizowane są we Frankfurcie co dwa lata. W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 4600 wystawców z całego świata. Targi potrwają od 16 do 20 września, każdego dnia będą otwarte w godzinach 9-18. Firma Janmor jest regularnie obecna na tej imprezie już od blisko 20 lat.

Dowiedz się więcej

Nowy katalog produktów Janmor
Nowy katalog produktów Janmor

Producent układów zapłonowych – Janmor – udostępnił nową edycję swojego drukowanego katalogu. Na 635 stronach znalazły się opisy 1 700 referencji przewodów zapłonowych i 600 cewek, które łącznie znajdą zastosowanie w 30 tys. modeli samochodów jeżdżących po europejskich drogach. Można tam znaleźć przewody i cewki nie tylko do pojazdów współczesnych, ale także zabytkowych, do motocykli, […]

7 pytań do… Tomasza Chromińskiego z firmy JANMOR
7 pytań do… Tomasza Chromińskiego z firmy JANMOR

JANMOR jest producentem przewodów i cewek zapłonowych. Tomaszowi Chromińskiemu, Dyrektorowi Handlowemu firmy, zadaliśmy kilka pytań, dotyczących aktualnej kondycji i celów polskiego przedsiębiorstwa. Cel, którego realizację założyliśmy na rok 2014 to… Poza utrzymaniem dobrych kontaktów handlowych z naszymi dotychczasowymi klientami i pozyskaniem nowych – zarówno w Unii Europejskiej jak i poza nią –  chcemy wydać zupełnie […]

Oferta firmy Janmor to już nie tylko przewody i cewki zapłonowe do aut
Oferta firmy Janmor to już nie tylko przewody i cewki zapłonowe do aut

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku motoryzacyjnego, w firmie Janmor opracowane zostały trzy nowe linie produktów: RetroLine, ForkLine i MotoLine. Linia RetroLine jest dedykowana dla pojazdów zabytkowych. W procesie tworzenia przewodów do auta zabytkowego dobierane są komponenty o kształcie jak najbardziej zbliżonym do oryginalnej wiązki. Zastosowany przewód miedziany w izolacjach silikonowych bardzo dobrze nadaje się do starszych […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 września 2014, 9:40 0 0

wolę sentecha, przynajmniej się nie sypie w moim aucie

Odpowiedz