Obrotowe rysunki w katalogach Monroe i Walker

16 lipca 2014, 12:33

Elektroniczne katalogi Monroe i Walker zostały wzbogacone o obrotowe rysunki produktów. Nowa funkcja pozwala użytkownikom na sprawną i precyzyjną identyfikację elementów kontroli właściwości jazdy oraz emisji spalin.

Nowe obrotowe rysunki pozwalają użytkownikowi na obracanie oraz przybliżanie detali poszczególnych części, tak aby można było zidentyfikować kluczowe elementy konstrukcyjne, jak na przykład umiejscowienie portów czujników tlenowych na katalizatorach.

Wspomniana cecha, dostępna dla filtrów cząstek stałych Walker oraz katalizatorów i układów zawieszenia Monroe, jest szczególnie istotna w sytuacji, gdy użytkownik porównuje rysunek katalogowy z oryginalną częścią, którą zdemontowano w pojeździe.

– „Możliwość powiększania schematów pomaga zaoszczędzić cenny czas pracowników warsztatów oraz pozostałych klientów – ograniczone zostaje ryzyko zamówienia niewłaściwej części.” – mówi Olivier Schyns, starszy menedżer ds. marketingu, Tenneco Europe Aftermarket. – „Ponadto ta cecha pozwala użytkownikom na dokładniejsze przyjrzenie się kluczowym zaletom projektowym i konstrukcyjnym komponentów Monroe oraz Walker, które to zalety są pochodną naszej inżynieryjnej dominacji na globalnym rynku części oryginalnych.” – dodaje.

Obrotowe rysunki są dostępne za pośrednictwem nowej zakładki „360°” na ekranie przedstawiającym numery seryjne części dla każdorazowego wyszukiwania poszczególnych komponentów.

Dodatkowe informacje o amortyzatorach Monroe i produktach z gamy produktów kontroli emisji spalin Walker można znaleźć na stronach www.monroecatalogue.eu oraz www.walkercatalogue.eu.

Dowiedz się więcej

Wszytko się Starzeje  – kampania edukacyjna Monroe
Wszytko się Starzeje – kampania edukacyjna Monroe

Aby przypomnieć klientom o konieczności wymiany zużytych lub uszkodzonych amortyzatorów, marka Monroe rozpoczęła ponownie edukacyjną kampanię dla klientów, zatytułowaną „Wszytko się Starzeje. Nawet Twoje amortyzatory.” Kampania stawia znak równości pomiędzy zużytymi amortyzatorami a innymi przedmiotami przejawiającymi symptomy zużycia, takimi jak banany, szczoteczki do zębów oraz meble – „W branży samochodowej, o amortyzatorach mówi się często […]

Tenneco w trasie
Tenneco w trasie

„Tenneco w Trasie” to nazwa najbardziej zaawansowanej w Europie mobilnej prezentacji technologii oraz merytorycznego wsparcia dla profesjonalistów na rynku aftermarket. Kampania zainaugurowała wprowadzenie nowej platformy Tenneco Vision. Platforma Tenneco Vision stanowi nowe uzupełnienie cieszącej się powodzeniem kampanii drogowej Tenneco w Trasie, która odbywa się w tym roku po raz trzeci. Kampania ma na celu kompleksowe […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!