Tenneco w trasie

23 lipca 2014, 11:07

„Tenneco w Trasie” to nazwa najbardziej zaawansowanej w Europie mobilnej prezentacji technologii oraz merytorycznego wsparcia dla profesjonalistów na rynku aftermarket. Kampania zainaugurowała wprowadzenie nowej platformy Tenneco Vision.

Platforma Tenneco Vision stanowi nowe uzupełnienie cieszącej się powodzeniem kampanii drogowej Tenneco w Trasie, która odbywa się w tym roku po raz trzeci. Kampania ma na celu kompleksowe zaznajomienie profesjonalnych pracowników warsztatów z najnowszą generacją części kontroli jazdy, emisji spalin oraz układów zawieszenia stosowanych na rynek oryginalnego wyposażenia oraz aftermarket.

W skład programu wchodzą dwa nowoczesne pojazdy szkoleniowe – jeden wyposażony w interaktywne prezentacje oraz wystawy produktów i układów, prezentujące najświeższe osiągnięcia z dziedziny technologii OE (oryginalnego wyposażenia). Drugi pojazd pełni rolę platformy szkoleniowej w ramach programu Tenneco Vision. Przy pomocy tej platformy, należące do Tenneco marki Monroe oraz Walker  przeprowadzają szkolenia w wielu modułach, które mają za zadanie umożliwić pracownikom warsztatów uzupełnianie wiedzy technicznej.

– „Kampania Tenneco w Trasie ma za zadanie pomóc firmom z branży aftermarket w rozpoznaniu i zrozumieniu licznych rozwiązań dotyczących części oraz usług, które są obecne w każdej nowej generacji pojazdów. Kluczem do sukcesu w każdym jednym przypadku jest posiadanie wiedzy oraz narzędzi niezbędnych do przeprowadzenia precyzyjnej i efektywnej diagnostyki, a zespoły Monroe i Walker z ochotą udzielą stosownej pomocy.” – mówi Alex Gelbcke, wiceprezes i dyrektor generalny Tenneco Aftermarket EMEA.

Więcej informacji o kampanii mobilnej Tenneco w Trasie na: www.tennecoontour.eu

Dowiedz się więcej

Obrotowe rysunki w katalogach Monroe i Walker
Obrotowe rysunki w katalogach Monroe i Walker

Elektroniczne katalogi Monroe i Walker zostały wzbogacone o obrotowe rysunki produktów. Nowa funkcja pozwala użytkownikom na sprawną i precyzyjną identyfikację elementów kontroli właściwości jazdy oraz emisji spalin. Nowe obrotowe rysunki pozwalają użytkownikowi na obracanie oraz przybliżanie detali poszczególnych części, tak aby można było zidentyfikować kluczowe elementy konstrukcyjne, jak na przykład umiejscowienie portów czujników tlenowych na […]

Jak produkuje się amortyzatory?
Jak produkuje się amortyzatory?

Brak solidnych amortyzatorów oraz komponentów układu zawieszenia wpływa negatywnie na poczucie kontroli oraz komfortu jazdy u kierowcy, przy jednoczesnym przyspieszeniu stopnia zużycia innych istotnych (oraz kosztownych) części, takich jak opony i hamulce. Te obawy nie pojawiły wczoraj – w rzeczy samej doprowadziły one Monroe do stworzenia, prawie sto lat temu, pierwszych amortyzatorów. Wypełnione olejem urządzenie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!