Polskie akumulatory na Bliskim Wschodzie

25 czerwca 2014, 16:05

Producent akumulatorów z Piastowa koło Warszawy wziął udział w 12 odsłonie targów Automechanika Dubai. Największe targi motoryzacyjne na Bliskim Wschodzie, które odbyły się w czerwcu 2014 r. przyciągnęły 1700 wystawców z 59 krajów.

Oryginalny wygląd stoiska targowego oraz ciekawa ekspozycja produktów przyciągały gości. Przedstawiciele ZAP przeprowadzili rozmowy z handlowcami z Arabii Saudyjskiej, Jemenu, Jordanii, Kuwejtu, Iranu, Iraku, Omanu, Kataru, oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się produkty z serii Silver Japan i Japan Plus Cars stosowane w autach produkcji japońskiej i koreańskiej, których eksploatuje się najwięcej w krajach Bliskiego Wschodu. Firma zaprezentowała również najnowszą linię produktów – Silver Premium. Reklamy akumulatorów ZAP były widoczne na wielu stacjach benzynowych w Dubaju.

ZAP Sznajder Batterien S.A., firma z wyłącznie polskim kapitałem, produkuje obecnie 120 typów akumulatorów. Blisko 80 proc. wyrobów jest wysyłanych do ponad 50 krajów świata.

Dowiedz się więcej

Gwarancja i reklamacja: akumulator
Gwarancja i reklamacja: akumulator

Akumulator to element, którego znaczenie odczuwamy przy pierwszych spadkach temperatury poniżej zera, kiedy pojawiają się problemy z brakiem “prądu” w pojeździe. Niestety, sprawdzanie jego stanu oraz układu ładowania jest często zaniedbywaną czynnością przy okresowych przeglądach auta. – „Akumulator sprawny, prawidłowo eksploatowany w temperaturze pokojowej powinien mieć napięcie spoczynkowe 12,7 do 12,8 V.” – mówi Dariusz […]

90-lecie polskiej fabryki akumulatorów
90-lecie polskiej fabryki akumulatorów

Fabryka akumulatorów ZAP Sznajder Batterien S.A. z Piastowa koło Warszawy ma już 90 lat. Polski producent w ubiegłym miesiącu świętował jubileusz. W sierpniu 2015 r. właściciel i prezes zarządu ZAP Sznajder Batterien S.A., Lech Sznajder otrzymał z rąk wicepremiera i ministra gospodarki, Janusza Piechocińskiego, Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki RP (przez ostatnie 15 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 25 czerwca 2014, 16:37 0 0

to fakt eksportuja, sam widziałem w Tunezji, tylko tam mrozów nie ma, więc ta jakość jest wystarczająca.

Odpowiedz