Denso rozszerza program rozruszników i alternatorów

25 czerwca 2014, 10:59

Denso rozszerzyło ofertę rozruszników i alternatorów o zastosowania do pojazdów marek Audi, Fiat, Ford, Hyundai, Land Rover, Toyota i Volvo, z których większość to nowe lub zapowiadane modele.

W lipcu w skład programu skierowanego do klientów rynku wtórnego wejdzie pięć nowych rozruszników i 25 nowych alternatorów. Po rozszerzeniu oferta tych części będzie składała się z 284 numerów części i zapewni 3 982 kluczowe zastosowania w około 7,2 mln pojazdów.

– „Sprzedaż nowych samochodów w Europie nadal rośnie. Inwestując w rynek wtórny, zapewniamy naszym obecnym i przyszłym klientom najlepszy możliwy wybór, gdy pojawi się konieczność wymiany rozrusznika lub alternatora.” – mówi Pieter Prins, Product Manager Denso.

Rozszerzony program rozruszników i alternatorów Denso obejmuje rozrusznik z zaawansowanym zazębieniem (AE), rozrusznik z podwójną cewką (TS), stale zasprzęglony rozrusznik (PE) oraz rozrusznik start-stop z podwójną cewką – wprowadzony na rynek w 2012 roku dla Volkswagen Bluemotion. Wśród alternatorów znajduje się m.in. alternator opracowany dla BMW (DAN1040) i wprowadzony na rynek w 2012 roku, przeznaczony dla BMW serii 1 i 3: E81, E82, E90, E91, E92 i E93.

Każda część Denso jest w 100 proc. nowa i zapakowana w pudełko. Szczegółowe informacje na temat rozruszników i alternatorów Denso można znaleźć w TecDoc (nowe rozszerzenia pojawią się w nim w lipcu 2014 r.) oraz na stronie www.Denso-am.pl.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!