Wytypuj poprawnie wyniki Mundialu i wygraj w konkursie Elring

2 czerwca 2014, 14:06

Firma Elring przygotowała dla swoich klientów konkurs z okazji zbliżających się wielkimi krokami piłkarskich Mistrzostw Świata w Brazylii. Najlepsi typerzy wyników mogą otrzymać cenne nagrody.

Konkurs jest dostępny pod adresem: www.elring.pl

Po krótkiej rejestracji, można przejść do typowania wyników meczów. Swój typ należy przedstawić najpóźniej na chwilę przed rozpoczęciem konkretnego spotkania Mistrzostw. Za trafione typy uczestnik otrzymuje punkty. Przewidziano także bonusy w postaci punktów dodatkowych za udzielenie odpowiedzi na pytania, przygotowane przez organizatora. Dotyczą one Mundialu oraz marki Elring.

Na liście nagród dla najlepszych typerów znalazły się: laptopy Apple MacBook Pro, konsole Sony Playstation 4 z grą FIFA 14, a także tablety Apple iPad Air.

Więcej informacji można znaleźć na podanej wyżej stronie internetowej konkursu.

Dowiedz się więcej

Misy oleju do samochodów ciężarowych
Misy oleju do samochodów ciężarowych

Nowoczesne misy oleju z poliamidu są lżejsze i cichsze niż ich poprzednicy z aluminium lub duroplastu. Jednocześnie można zintegrować w nich wiele różnych funkcji. To z kolei powoduje oszczędność na kosztach produkcji i sprawia, że są prawdziwymi ”multitalentowcami” w truckach. Nowoczesne misy oleju W misach oleju do ciężarówek wielu nie zauważa zawartej w nich technologii […]

Tylko nowe śruby głowicy cylindrów dają 100% pewności
Tylko nowe śruby głowicy cylindrów dają 100% pewności

Nowoczesne generacje silników spalinowych posiadają poprawione rozwiązania uszczelniające głowicę cylindrów i blok silnika, do których zostały dopasowane konstrukcje silników. Aby po naprawie, zagwarantować silnikowi, kolejny długi okres eksploatacji, niezbędnym jest, przy okazji naprawy głowicy cylindrów, przywrócenie silnikowi, jego oryginalnego stanu. Śruby głowicy cylindrów, grają elementarną rolę przy prawidłowym uszczelnianiu. Śruby głowicy są elementami konstrukcyjnymi połączenia […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!