Spokojna droga – Pakiet bezpieczeństwa Kleber

30 marca 2005, 0:00

Od kwietnia 2005 roku rusza pierwszy w tym segmencie rynku program Assistance w zakresie ogumienia. Każdy kto kupi komplet opon Kleber do samochodów osobowych otrzymuje darmową usługę Kleber Assistance, pakiet bezpieczeństwa Spokojna droga. Oprócz nowej usługi tworzą go produkty Kleber – opona przeciwdeszczowa Kleber Dynaxer HP2 oraz odporna na przebicia opona Kleber Protectis.
Wprowadzenie do Polski pakietu Spokojna droga jest konsekwencją realizowania przez Kleber misji, której celem jest zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa i komfortu wszystkim swoim klientom.
 ]1L[
Zdecydowano, że dostępna i sprawdzona już w państwach Europy Zachodniej usługa Kleber Assistance zostanie wprowadzona także w Polsce.
Kleber Assistance to trzyletni, program, obejmujący wszystkie modele opon do samochodów osobowych, przeznaczony dla kierowców, którzy kupią cztery letnie, bądź zimowe opony do samochodu osobowego.
Każdy kto kupi cztery opony do samochodu osobowego otrzymuje w serwisie opon kartę Kleber Assistance. Na karcie Kleber Assistance znajduje się numer telefonu biura obsługi Kleber Assistance oraz indywidualny numer identyfikacyjny. W przypadku uszkodzenia opony – podczas jej eksploatacji, czy na parkingu, w wyniku aktu wandalizmu – Kleber Assistance zapewnia interwencję w ciągu godziny od przyjęcia zgłoszenia. W ramach usługi Assistance specjalista Kleber na miejscu wymieni uszkodzoną oponę z koła zapasowego lub, jeśli okaże się to niemożliwe, odholuje samochód klienta do najbliższego serwisu opon Kleber. Usługa dostępna jest we wszystkich krajach Europy, objętych Zieloną Kartą, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Pakiet „Spokojna droga” w sezonie letnim to – oprócz Kleber Assistance – także dwa dodatkowe atuty gwarantujące maksymalny poziom bezpieczeństwa. Pierwszym z nich jest „opona przeciwdeszczowa” Kleber Dynaxer HP2, przeznaczona jest do wszystkich typów samochodów. Optymalne właściwości jezdne uzyskuje w trudnych warunkach pogodowych – jej zalety uwidaczniają się szczególnie podczas jazdy na mokrej drodze. Drugim atutem jest mechanizm Protectis, mechanizm ochrony przed przebiciem, który pozwala uniknąć groźnych konsekwencji utraty powietrza w przypadku przebicia bieżnika przedmiotem o średnicy mniejszej niż 4,7 mm. Mechanizm Protectis występuje w trzech różnych wersjach rzeźby bieżnika, w zależności od rozmiaru i indeksu prędkości. Rzeźba bieżnika opon o największych rozmiarach oraz indeksie prędkości V– Kleber Dynaxer DR, wersje o średnich rozmiarach i indeksie prędkości H – Kleber  Dynaxer HP, Protectis o najmniejszych rozmiarach oraz indeksie prędkości T występuje w modelu Kleber Viaxer.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!