Janmor wystawcą podczas targów Automechanika w Moskwie

11 września 2013, 15:44

Polski producent przewodów zapłonowych i dystrybutor cewek – Janmor Sp. z o.o. – był jednym z wystawców podczas targów MIMS, które trwały od 26 do 29 sierpnia 2013 r. Spółka działa na tamtejszym rynku od blisko 20 lat.

– „Wybór tego miejsca okazał się najlepszym z możliwych, bo każdy z odwiedzających imprezę musiał przejść właśnie przez pawilon numer 2., natrafiając na nasze produkty.” – powiedział Janusz Morawski, Prezes Zarządu – „Podczas Targów, w jednym miejscu, w stosunkowo krótkim czasie możemy nie tylko zetknąć się z wyzwaniami stawianymi przed motoryzacją czy odpowiedzieć na pytania klientów i wyjaśnić szczegóły techniczne. Mamy również szansę, aby udowodnić, że na serio traktujemy uwagi naszych partnerów handlowych, jesteśmy otwarci na ich oczekiwania i podążamy za najnowszymi trendami. W przypadku firmy Janmor mówimy tu o ciągłym rozszerzaniu oferty przewodów zapłonowych oraz coraz powszechniej stosowanych cewek.” – podsumował J. Morawski.

Janmor, producent części układów zapłonowych, był jedną z blisko 30 firm reprezentujących Polskę podczas moskiewskich Targów. Ponad tysiąc wystawców z 50 krajów świata prezentowało swoje produkty w centrum targowym "Expocentre" na powierzchni 42 tys. m2. W ciągu czterech dni Targi odwiedziło ponad 20 tys. osób, z których 85 proc. stanowili obywatele Federacji Rosyjskiej, a pozostałe 15 proc – goście zagraniczni.

Dowiedz się więcej

Jesienią sprawdź przewody zapłonowe
Jesienią sprawdź przewody zapłonowe

Uszkodzenie przewodów zapłonowych może wynikać z wielu czynników. Pierwsze, gwałtowne skoki temperatury (jesienią temperatura nocą spada do 0 stopni C, a po uruchomieniu i rozgrzaniu się silnika skacze o kilkadziesiąt stopni) mogą przyczynić się do awarii. Dlatego warto przekonać klientów do kontroli tych elementów. Przewody zapłonowe – porady Janmor Do wyżej wymienionych problemów dochodzą jeszcze […]

Janmor na targach Auto Nostalgia
Janmor na targach Auto Nostalgia

Pabianicki producent przewodów zapłonowych, Janmor, był jedną z firm, które zaprezentowały swoją ofertę dla entuzjastów motoryzacji na targach samochodów zabytkowych Auto Nostalgia. Na stoisku firmy Janmor, którego ozdobą w tym roku była Tatra 603 z 1966 roku, można było zobaczyć przewody zapłonowe i cewki dedykowane pojazdom zabytkowym. Nowością na stoiku firmy były przewody zapłonowe, które […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!