VIEROL AG poszukuje dystrybutora olejów, płynów chłodniczych i koncentratów marki VAICO

18 lipca 2013, 8:25

VIEROL AG – międzynarodowy dostawca specjalizujący się w dostarczaniu wysokiej jakości mechanicznych i elektronicznych części zamiennych do samochodów osobowych, posiadający obecnie sieć dystrybucji w 125 krajach na całym świecie poszukuje dystrybutora olejów, płynów chłodniczych, koncentratów marki VAICO na prawach wyłączności.

VAICO – Parts to success

„Dostarczanie najlepszej jakości szybko i w dodatku w jak najbardziej rozsądnej cenie do klientów na całym świecie.” Ta krótka formuła opisuje sposób na sukces VAICO. Kładąc szczególny nacisk na układ kierowniczy, hamulcowy, części gumowe i metalowe,  wysokiej jakości marka VAICO oferuje ponad 15000 części zamiennych w tym tych szczególnie podatnych na zużycie. Prawie 2500 części produkowanych jest w Niemczech. Dodatkowo około 1000 produktów posiada znak Q+ oznaczający produkcję spełniającą surowe wymagania wiodących niemieckich producentów samochodów, produkcję posiadającą wysoką jakość wyposażenia pierwszomontażowego.

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt na adres mailowy: newpartner@vierol.com

VIEROL AKTIENGESELLSHAFT
Headquarters
Karlstrasse 19
26123 Oldenburg

Opublikowane przez: Redakcja
Artykuł przygotowany przez firmę VIEROL AG

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 18 lipca 2013, 10:52 2 -1

Szkoda mi was, pewnie to i dobre oleje , ale w Polsce i tak się nie przyjmą, podzielą los takich oleji jak : K2, JB, German oli, kager itp. Klijent i tak kupi Castrola, mobila czy elfa

Odpowiedz

Anonim, 23 lipca 2013, 8:36 1 0

lotosa ciężko sprzedać a zwłaszcza te syntetyczne a nie jakiś tam vaico

Odpowiedz