Twoja firma ma problem związany z koronawirusem? Zgłoś to.

5 marca 2020, 10:12

Epidemia koronawirusa to nie tylko zagrożenie dla ludzkiego zdrowia i życia. Wirus obecny w wielu państwach, już teraz wywiera poważny wpływ na ogólnoświatową gospodarkę.

W Polsce także coraz częściej słyszy się sygnały świadczące o negatywnym wpływie na branżę motoryzacyjną, a niestety nie jest to jeszcze koniec zmagań z epidemią.

SDCM zbiera obecnie informacje dotyczące wszystkich potencjalnych zagrożeń i występujących w firmach motoryzacyjnych problemów związanych z epidemią koronawirusa. Nawet najdrobniejsze sygnały i informacje zostaną przekazane Ministerstwu Rozwoju, którego zadaniem jest wspieranie przedsiębiorców i poprawa otoczenia biznesowego firm działających w Polsce.

W związku z tym SDCM prosi firmy mające jakiekolwiek sygnały o problemach czy zakłóceniach związanych z koronawirusem o pilny kontakt na adres biuro@sdcm.pl wpisując w tytuł maila „Informacje koronawirus”.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

serwisik, 6 marca 2020, 14:23 2 -2

Z niektórych firm PH już informują, że tego i tego asortymentu w najbliższym czasie nie będzie. I nagle okaże się, że wiele napraw u kanalarzy pójdzie w górę bo skończyły się części GERMANY. I w sumie to dobrze.

Odpowiedz

żal meliny, 7 marca 2020, 12:31 0 -1

Martw sie o siebie kanalarzu , oby tobie oryginałów nie zabrakło!!!

Odpowiedz

3ciW4, 12 marca 2020, 8:12 1 -1

Sprzedam pralkę. PILNE !!!!

Odpowiedz

mały kręciśruba, 12 marca 2020, 13:58 0 0

Jak do prania brudnych piniendzy to bjere.:)

Odpowiedz

Adaś, 12 marca 2020, 16:08 0 0

A jak rząd-nierząd nas wesprze, to dopiero nam w pięty pójdzie. Jak zwykle.

Odpowiedz