Nissan Europe rekomenduje lakiery Glasurit

7 lipca 2010, 0:00

Glasurit i Nissan Europe zawarły umowę o współpracy w zakresie lakierowania renowacyjnego samochodów. Nissan Europe i Glasurit porozumiały się w sprawie rozszerzenia współpracy na teren Europy. Producent lakierów jest oficjalnie rekomendowany dealerom i warsztatom lakierniczym firmy Nissan w Europie jako dostawca samochodowych lakierów renowacyjnych. Zawarte porozumienie bazuje na dotychczasowej, lokalnej współpracy obu przedsiębiorstw.

Oprócz dostawy lakierów porozumienie przewiduje również wspieranie programu Nissan „body & paint” w zakresie doradztwa oraz fachowej oferty szkoleniowej. Już od 20 lat firmy Nissan w Europie i Glasurit w Hiszpanii łączy ścisła, partnerska współpraca. „Tę udaną kooperację chcemy teraz rozszerzyć na całą Europę“ – wyjaśnia Jordi Pastor, menadżer ds. marketingu posprzedażnego w Nissan Europe. „Na naszego partnera wybraliśmy firmę Glasurit, ponieważ marka ta wyróżnia się dużą siłą innowacji w sieci Nissana oraz niezwykle wysoką wiernością doboru odcieni kolorów.“ Jordi Pastor podkreślił również, że innymi kryteriami decyzyjnymi były koncepcje szkoleniowe z wykorzystaniem jedenastu ośrodków RCC (Refinish Competence Centre) w Europie oraz usługi serwisowe.

Dla Uwe Bauschulte, kierownika działu obsługi kluczowych klientów, zawarte porozumienie jest ważnym etapem w procesie zacieśniania współpracy z producentami samochodów w dziedzinie lakiernictwa renowacyjnego.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Nissan Almera N16 a problem z czujnikiem  położenia wałka rozrządu i przepływomierzem. Czyli… czas na wymianę rozrządu
Nissan Almera N16 a problem z czujnikiem położenia wałka rozrządu i przepływomierzem. Czyli… czas na wymianę rozrządu

Jak powszechnie wiadomo, w niektórych typach samochodów powtarzalnie ujawniają się w nich te same wady. Poniżej opiszemy jeden z takich przypadków, a następnie wyjaśnimy przyczynę jego powstawania. Niejednokrotnie właściciele samochodów Nissan Almera z silnikami 1,5 16v (QG15) i 1,8 16V (QG18 ) borykają się z problemem dotyczącym nierównomiernej pracy silnika („falowaniem”), jak również jego utrudnionym […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!