Renowacja nowych kolorów Peugeot z marką Spies Hecker

5 maja 2016, 15:07

Po przeprowadzeniu dokładnej analizy technik renowacji nowych, matowych kolorów samochodu Peugeot, Spies Hecker wydał szczegółowe wytyczne opisujące jak powinien wyglądać proces naprawy. Informacje są już dostępne na stronie internetowej.

Uaktualnione wytyczne pomogą warsztatom lakierniczym odtworzyć matowe lakiery wykorzystywane przez markę Peugeot – Ice Silver oraz Ice Grey.

„Gruboziarnisty lakier zmienia barwę w zależności od punktu widzenia. Na postrzeganą barwę ma również wpływ kąt padania światła. Podczas renowacji należy oczywiście zwracać uwagę na wielowarstwową strukturę, ale równie ważne jest odtworzenie intensywności połysku lakieru bezbarwnego,” – mówi Tomasz Kazakidis, Doradca Techniczny marki Spies Hecker.

Precyzyjność kluczem do sukcesu
Renowacja matowego, wielowarstwowego lakieru bezbarwnego wymaga precyzji zarówno w trakcie mieszania, jak i podczas aplikacji. Dokładność jest niezbędna, jeśli chcemy osiągnąć idealne dopasowanie koloru oraz struktury lakieru. W Centrum Szkoleniowym marki Spies Hecker opracowano optymalne proporcje mieszania oraz najlepszą technikę aplikacji. W wyniku tych prac stworzono szczegółowe wytyczne dotyczące renowacji kolorów specjalnych marki Peugeot.

Instrukcja renowacji nowych, matowych lakierów dla modelu Peugeot 208 jest dostępna na stronie internetowej www.spieshecker.pl, w zakładce katy TDS (kod 910.2).

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Nowy pigment ze szklanymi drobinkami od Spies Hecker
Nowy pigment ze szklanymi drobinkami od Spies Hecker

W odpowiedzi na nowe kolory specjalne oferowane przez producentów samochodów, Spies Hecker wprowadza do swojej oferty nowy pigment ze szklanymi drobinkami. Można go stosować zarówno z systemem Permahyd Hi-TEC 480, jak i Permahyd 280/285. Pigment Permahyd WT 304 Magic Sparkle Effect zawiera szklane drobinki, które umożliwiają uzyskanie unikalnego wykończenia lakieru. Nowy produkt umożliwia renowację najnowszych […]

Szpachla do zderzaków i nie tylko
Szpachla do zderzaków i nie tylko

Wyjątkowa elastyczność i znakomita przyczepność – Spies Hecker prezentuje szpachlę Raderal Plastic Putty 2015 Black. Nowy produkt jest przeznaczony do stosowania na elementach z tworzyw sztucznych i nie wymaga wcześniejszej aplikacji gruntu. Szpachla Raderal Plastic Putty 2015 Black jest idealna do naprawy powierzchni wykonanych z tworzywa. Produkt można aplikować bezpośrednio na element, bez konieczności stosowania […]

Ochrona przed korozją na przeszlifowanych powierzchniach
Ochrona przed korozją na przeszlifowanych powierzchniach

Marka Spies Hecker oferuje nowy, szybkoschnący podkład gruntujący 1K w sprayu. Priomat 1K Spot Primer 4074 to produkt do gruntowania niewielkich powierzchni, które zostały przeszlifowane do gołego metalu. Spray jest idealny do aplikacji na rogach i krawędziach elementu. Podkład można zastosować tuż przed aplikacją lakieru bazowego – Spot Primer zapewnia krótkie czasy schnięcia oraz doskonałą […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!